Sandecja – Pogoń Sdl. 4:0 (koniec) | Bytovia – Wisła Pu. 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Stal M. 0:1 (koniec)
Olimpia G. – Miedź 2:1 (koniec) | Zagłębie S. – Stomil 1:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS K. 2:2 (koniec)
Chrobry – Znicz 1:1 (koniec)
Chrobry Głogów
1:1 (1:1)
Znicz Pruszków
Sobota 04.03.2017, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 20. kolejka

Remisem kończy się starcie Chrobrego Głogów i Znicza Pruszków na inaugurację rundy wiosennej I ligi sezonu 2016/2017. Dziękuję za uwagę. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Dobrej nocy! (19:57:53)

90+3

90+1
    Taktyczny faul Ariela Wawszczyka.

86
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Adrian Paluchowski, na boisku pojawia się Karol Podliński.

78
    Tuż nad bramką główkuje Mateusz Wieteska!

76
    Niezbyt ciekawa jest ta druga połowa w której częściej atakują gospodarze, ale sytuacji bramkowych sobie oni nie stwarzają.

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Maksymilian Banaszewski, na boisku pojawia się Radosław Bartoszewicz.

69
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Karol Danielak, na boisku pojawia się Bartosz Machaj.

59
    Faul taktyczny Andrzeja Niewulisa.

52
    Próba wymuszenia faulu Aleksandra Jagiełły.

46
    Póki co w Głogowie 1:1!

Za nami pierwsza część tego spotkania. Dotychczas remis 1:1 i sporo agresywnej gry z obydwu stron. Teoretycznie przeważają gospodarze, którzy mieli więcej okazji do zdobycia gola w pierwszej połowie.