Zagłębie – Piotrcovia 31:23 (koniec) | Młyny Stoisław – MKS Perła 29:28 (koniec)
Młyny Stoisław Koszalin
29:28 (16:14)
MKS Perła Lublin
Niedziela 05.03.2017, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • PGNiG Superliga kobiet • 20. kolejka

Akademiczki skutecznie zrewanżowały się za ostatnią Pucharową porażkę. (18:33:49)

Koniec meczu. (29:28)

60
    Faulowana Matuszczyk, za chwile faulowana Rola na zegarze 60 minuta. jeszcze rzut bezpośredni dla gości będzie rzucać Rola i nie trafia. Szaleństwo na parkiecie i na trybunach! (29:28)

60
    Goście proszą o czas. 16 sekund do końca (29:28)

60
    Zawodniczki już na parkiecie. Michałów szybko rzuca i broni Gawlik. MKS przed szansą (29:28)

60
    26 sekund dzieli akademiczki od historycznego pierwszego zwycięstwa w lidze nad MKS-em Selgros Lublin. Czy im się uda!? (29:28)

60
    Anita Unijat w takim momencie prosi o czas (29:28)

60
    Michałów faulowana do końca 30 sekund (29:28)
    59
    Charzyńska przywraca nadzieje Lublinowi. Do końca 60 sekund. W hali już chyba nikt nie siedzi! (29:28)

58
    Charzyńska z drugiej linii, ale poprzeczka ratule gospodynie (29:27)

57
    Kowalczyk wskoczyła do bramki parę minut temu i znakomicie broni rzut Kowalskiej (29:27)
    55
    Gęga wykorzystała szybką akcję Lublina (29:27)

55
    Gospodynie przejmują piłkę pod własną bramką i powoli konstruują atak (29:26)
    54
    Roszak ponownie "odpaliła" rzut z biodra najskuteczniejszej akademiczki (29:26)
    54
    Rosiak i kolejna bramka dla Lublina (28:26)
    53
    Nestsiaruk ładnie od słupka zdobywa bramkę (28:25)
    51
    Selgros nie rezygnuje i dalej walczy. Kolejna bramka dla Lublina Sylwii Matuszczyk (27:25)

51
    Neven Hrupec ukarany czerwoną kartką i dodatkowo 2 minuty kary, a więc Lublin w osłabieniu (27:24)

51
    Kontra akademiczek i kolejna bramka dla Energi AZS, co rozwścieczyło szkoleniowca z Lublina (27:24)

Artur R.

Młyny Stoisław Koszalin: Kowalczyk, Prudzienica, Wiercioch – Protsenko, Michałów, Roszak, Stasiak, Budnicka, Tracz, Domaros, Chmiel, Kaczanowska, Błaszczyk, Nestsiaruk, Izak, Sądej, Piwowarczyk
    MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Bożović, Rola, Kowalska, Gęga, Matuszczyk, Nocuń, Skrzyniarz, Charzyńska, Rosiak, Uzar