Stal S. W. – Polonia W. 0:1 (koniec) | Raków – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Puszcza – Radomiak 0:0 (koniec)
Raków Częstochowa
0:1 (0:0)
GKS Bełchatów
Niedziela 05.03.2017, 14:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (15:56:27)
    GKS Bełchatów wygrywa jako pierwszy w tym sezonie z Rakowem:

Mamy pierwszą porażkę Rakowa Częstochowa w tym spotkaniu. GKS Bełchatów był dzisiaj skuteczniejszy przy wykonywaniu rzutu karnego i dzięki temu zgarnia trzy punkty. Jeszcze w pierwszej połowie kapitan gospodarzy Rafał Figiel nie wykorzystał jedenastki, a już po przerwie w podobnej sytuacji nie pomylił się Patryk Rachwał. Bardzo dobrze więc tą rundę rozpoczynają podopieczni Mariusza Pawlaka.

90+4

90+3
    Piłka wpadła do bramki gości, ale w tej sytuacji wyraźnie faulowany był golkiper przyjezdnego teamu. Żółtą kartką został ukarany Sołowiej.

90+2
    Kapitalną okazję na uderzenie zza pola karnego miał Łabojko, ale kolejny raz świetnym blokiem popisał się Grolik.

90+1
    Sędzia Robert Marciniak dolicza do czasu trwania tej rywalizacji dodatkowe cztery minuty.

90
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafała Figla nie zdołał sięgnąć piłki Góra i później bez problemów wybijał ją zawodnik gości.

89
    Piotr Malinowski był faulowany tuż przy linii pola karnego gości. Będzie za moment kapitalna okazja na dośrodkowanie w szesnastkę przyjezdnego teamu.

88
    Raków Częstochowa wyprowadza jedną z ostatnich akcji w tym meczu. Szukają gracze tego teamu atak na prawej stronie boiska.

87
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Dzięgielewski, na boisku pojawia się Papikyan.

87
    W ostatnich minutach rywalizacji na boisku pojawi się jeszcze zawodnik GKS-u Bełchatów Papikyan.

86
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Margol, na boisku pojawia się Siedlik.

85
    To już ostatnie pięć minut tej rywalizacji. Wszystko wskazuje na to, że dość niespodziewanie GKS Bełchatów zdobędzie twierdzę w Częstochowie.

84
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Mizgała.

83
    To zdecydowanie była okazja na wyrównanie! Tomas Petrasek uderzał głową minimalnie obok słupka po dośrodkowaniu Rafała Figla z rzutu rożnego!

83
    Adam Czerkas miał również swoją okazję strzelecką, ale zdecydowanie zbyt długo zwlekał on z decyzją o oddaniu strzału.

82
    Piotr Malinowski szukał wyraźnie rzutu karnego w szesnastce rywali. Nawijał on Patryka Rachwała, ale zdecydowanie nie był faulowany!

81
    Mizgała za moment pojawi się na boisku. Na murawie mamy jeszcze spięcie Oziębały i jednego z graczy gości.