Arsenal – Bayern 1:5 (koniec) | Napoli – Real Madryt 1:3 (koniec)
Wtorek 07.03.2017, 20:45 • San Paolo, Neapol • Liga Mistrzów UEFA • 1/8 finału

To już wszystko z Neapolu. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobranoc. (22:42:35)
    Końcowe statystyki:

Bohaterem "Los Blancos" znów został kapitan zespołu - Sergio Ramos, który podniósł ekipę w trudnym momencie!

W rewanżowym starciu 1/8 finału między SSC Napoli i Realem Madryt górą znów okazali się "Królewscy", którzy po raz drugi triumfują 3:1. Po pierwszej połowie nic tego nie zapowiadało gdyż o wiele lepiej wyglądali miejscowi i wydawało się, że spokojnie mogą odwrócić losy tego dwumeczu. Po przerwie jednak dwa rzuty rożne dla gości przyniosły gola Sergio Ramosa i samobójcze trafienie Driesa Mertensa. Te bramki mocno zmieniły obraz tego widowiska, gdyż neapolitańczycy kompletnie stracili już wiarę. Madrytczycy do końca kontrolowali boiskowe wydarzenia, dokładając do tego jeszcze jednego gola. Zasłużenie meldują się oni w ćwierćfinale.

90+2
    90+1. Álvaro Morata (REA) - 1:3

90+1
    Gol dla Realu!

Jeszcze podwyższają prowadzenie madrytczycy! Wszystko rozpoczęło się od kapitalnego dogrania Marcelo do Ronaldo, który odwrócił się w kierunku bramki i huknął z lewej nogi! Piłkę przed siebie wybił Reina, dzięki czemu dopadł do niej ÁLVARO MORATA! Hiszpan nie miał problemów ze zmianą wyniku na 1:3!

90
    Główny rozjemca tego spotkania dolicza dwie dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

89
    Kroos wykorzystał zawahanie Diawary, zabierając mu futbolówkę. Ten nadepnął Niemca za co otrzymał żółtą kartkę.

88
    Ronaldo chyba trochę pospieszył się z dośrodkowaniem. W okolicach piątego metra znajdował się tylko jeden gracz w ciemnej koszulce.

87
    Mertens wpadł w szesnastkę i po podaniu od kolegi miał dogodną pozycję! Został jednak popchnięty, mimo to arbiter nie odgwizdał jedenastki!
    Niesamowicie wysoko wyskoczył przy obu golach Sergio Ramos. Bez dwóch zdań jest on specjalistą od tego typu sytuacji.

85
    Dalekie zagranie w szesnastkę do Callejona było za głębokie i udane, spokojne wyjście mógł zaliczyć Navas.

84
    Od kilku dobrych minut zdecydowaną przewagę nad boiskowymi wydarzeniami mają podopieczni Zinedine Zidane. W tym meczu nie może się już wydarzyć nic nieprzewidywalnego.

83
    Ależ szansa dla "Królewskich"! Koulibaly za słabo wybił centrę Isco i futbolówkę na jedenastym metrze zgarnął Carvajal! Hiszpan poradził sobie z jednym z rywali, lecz fatalnie spudłował z kilku metrów!

82
    Rog znalazł wolne miejsce przed szesnastką gości i zdecydował się spróbować swoich sił z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

81
    Zinedine Zidane daje szansę jeszcze jednemu zawodnikowi, a jest nim Isco. Hiszpan zastępuje zmęczonego Modricia.

80
    Carvajal do spółki z Pepe wyśmienicie poradzili sobie w narożniku z naciskającym ich Mertensem. Belg brzydko wszedł w nogi prawego obrońcy Realu.
    79. Wymiana między Ronaldo i Moratą:

Mateusz Nyka

Gole: 25. D. Mertens – 52. Ramos, 57. D. Mertens (sam.), 90+1. Morata

Kartki:   55. Allan (NEA), 89. Diawara (NEA)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 9:4. Spalone: 3:4. Foule: 17:8.