Bournemouth – West Ham 3:2 (koniec) | Everton – West Bromwich 3:0 (koniec) | Hull – Swansea 2:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
2:1 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Sobota 11.03.2017, 16:00 • KC Stadium, Hull • Angielska Premier League • Runda 28
    90+1. Alfie Mawson (SWN) - 2:1

90+1
    Gol dla Swansea!
    Strzelcem bramki ALFIE MAWSON.

Jeszcze sporo się może stać w tym meczu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sigurdssona idealnie wyszedł w powietrze Mawson i strzałem głową w krótki róg pokonał bezradnego w tej sytuacji Jakupovicia!
    78. Baye Oumar Niasse (HLL) - 2:0

78
    Gol dla Hull!
    Strzelcem bramki BAYE OUMAR NIASSE.

Co za wyczucie portugalskiego szkoleniowca gospodarzy! Wprowadził on w drugiej połowie Niasse na boisko, a ten zdobywa już swoją drugą bramkę w spotkaniu! Po delikatnej wrzutce z prawego skrzydła przedłużył zagranie Hernandez, a z bliskiej odległości pokonał Łukasza Fabiańskiego ponownie Niasse!
    69. Baye Oumar Niasse (HLL) - 1:0

69

W końcu mamy otwarcie wyniku na KC Stadium! Najpierw z własnej połowy boiska kapitalnie piłkę wyprowadził Elabdellaoui i po chwili znalazła się ona pod nogami Niasse. ten wymienił błyskawiczne podanie z Hernandezem i znalazł się sam na sam z Łukaszem Fabiańskim! Strzałem w krótki róg nie dał szans polskiemu golkiperowi!

Dawid Czempisz

Gole: 69. Niasse, 78. Niasse – 90+1. Mawson

Kartki:   45+4. N'Diaye (HLL), 56. Huddlestone (HLL), 73. Marković (HLL) – 45+4. M. Olsson (SWN)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 6:3. Foule: 14:5.
    Hull City A.F.C.: Jakupović – Elabdellaoui, Ranocchia, Maguire, Robertson – Huddlestone – Marković (76. Elmohamady), N'Diaye (63. Niasse), Clucas, Grosicki – A. Hernández (81. Meyler).
    Zmiany: Marshall – Davies, Meyler, Maloney, Diomandé, Niasse, Elmohamady.

Swansea City A.F.C.: Fabiański – Rangel (33. Amat), F. Fernández, Mawson, M. Olsson – Fer, Cork, T. Carroll – Routledge (71. L. Narsingh), F. Llorente (45+1. J. Ayew), Sigurdsson.
    Zmiany: Nordfeldt – Amat, J. Ayew, Britton, Bastón, L. Narsingh, Kingsley.

Główny: Andre Marriner
    Asystenci: Simon Beck, Edward Smart
    Techniczny: Michael Oliver