Bournemouth – West Ham 3:2 (koniec) | Everton – West Bromwich 3:0 (koniec) | Hull – Swansea 2:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
2:1 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Sobota 11.03.2017, 16:00 • KC Stadium, Hull • Angielska Premier League • Runda 28

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (17:58:34)
    Drużyna Kamila Grosickiego zapisuje na swoim koncie trzy punkty:

Za nami bardzo dobre i trzymające w napięciu do ostatnich minut widowisko. Ostatecznie trzy punkty zapisują na swoim koncie gracze Hull City. Dwa gole dla tego teamu zdobył Oumar Niasse. Honorowe trafienie dla Łabędzi było autorstwa Mawsona. Niezłe spotkanie zaliczył dzisiaj Kamil Grosicki, który kilkukrotnie uderzał na bramkę rywali i mógł nawet wpisać się na listę strzelców. Jego strzały bronił jednak skutecznie drugi z naszych rodaków Łukasz Fabiański. Golkiper naszej reprezentacji nie zawinił przy żadnej bramce i spisał się dobrze w całym meczu.

90+4

90+3
    Meyler zdecydował się na przeprowadzenie indywidualnej akcji i wbiegł z futbolówką w pole karne rywali. Jego strzał z piętnastu metrów był jednak zbyt słaby.
    90+1. Alfie Mawson (SWN) - 2:1

90+1
    Gol dla Swansea!
    Strzelcem bramki ALFIE MAWSON.

Jeszcze sporo się może stać w tym meczu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sigurdssona idealnie wyszedł w powietrze Mawson i strzałem głową w krótki róg pokonał bezradnego w tej sytuacji Jakupovicia!

90+1
    Podobnie jak w pierwszej odsłonie również teraz Andre Marriner dorzuca dodatkowe cztery minuty.

90
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć do rywalizacji arbiter tego spotkania.

89
    W końcówce nawet tak ogranemu w Premier League zawodnikowi jak Sigurdsson przytrafiają się proste błędy.

88
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tej rywalizacji. Wszystko wskazuje na to, że Tygrysy przybliżą się do bezpiecznej strefy.

87
    Kamil Grosicki mógł zapisać na swoim koncie asystę. Po jego zagraniu na piętnasty metr niecelnie w krótki róg uderzał Niasse!
    86. Baye Oumar Niasse był bliski zdobycia trzeciej bramki:

86
    Ależ ostro w tej sytuacji zagrał Meyler. Może się cieszyć ten zawodnik, że nie został ukarany przez arbitra napomnieniem.

85
    Swansea City nie potrafi teraz nawet wyprowadzić ofensywnej akcji po przejęciu piłki. Muszą Łabędzie zdobyć w najbliższym czasie gola kontaktowego.

84
    Bardzo ładnie ofensywną akcję rozegrał Kamil Grosicki, ale po jego podaniu do Niasse mieliśmy następnie spalonego Robertsona.

82
    Tym razem próba strzału z rzutu wolnego Sigurdssona trafiła w głowę zawodnika Hull City ustawionego w murze.
    Ciekawa statystyka:

81
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Abel Hernández, na boisku pojawia się David Meyler.

Dawid Czempisz

Gole: 69. Niasse, 78. Niasse – 90+1. Mawson

Kartki:   45+4. N'Diaye (HLL), 56. Huddlestone (HLL), 73. Marković (HLL) – 45+4. M. Olsson (SWN)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 6:3. Foule: 14:5.
    Hull City A.F.C.: Jakupović – Elabdellaoui, Ranocchia, Maguire, Robertson – Huddlestone – Marković (76. Elmohamady), N'Diaye (63. Niasse), Clucas, Grosicki – A. Hernández (81. Meyler).
    Zmiany: Marshall – Davies, Meyler, Maloney, Diomandé, Niasse, Elmohamady.

Swansea City A.F.C.: Fabiański – Rangel (33. Amat), F. Fernández, Mawson, M. Olsson – Fer, Cork, T. Carroll – Routledge (71. L. Narsingh), F. Llorente (45+1. J. Ayew), Sigurdsson.
    Zmiany: Nordfeldt – Amat, J. Ayew, Britton, Bastón, L. Narsingh, Kingsley.

Główny: Andre Marriner
    Asystenci: Simon Beck, Edward Smart
    Techniczny: Michael Oliver