Wisła Pł. – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Ruch – Lechia | 2:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Korona | 4:1 (koniec) |
GKS T. – MKS Kluczbork | 4:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Górnik Z. | 2:1 (koniec) | | | Stal M. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) |
Sandecja – Zagłębie S. | 5:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Wigry | 0:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Chrobry | 2:1 (koniec) |
Puszcza – Stal S. W. | 2:1 (koniec) | | | Siarka T. – Błękitni | 1:1 (koniec) | | | Warta – Odra O. | 1:3 (koniec) |
Olimpia E. – Polonia W. | 2:1 (koniec) | | | Gryf – Raków | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Kotwica | 3:1 (koniec) |
Radomiak – Rozwój | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Polonia B. | 0:1 (koniec) |
MKS Ełk – ŁKS Łom. | 1:3 (koniec) | | | Hur. Morąg – Ursus | 1:0 (koniec) | | | Sokół – Concordia | 2:1 (koniec) |
Ostróda – Tomaszów Maz. | 1:0 (koniec) |
Lech II P. – Pogoń II | 1:0 (koniec) | | | Przodkowo – Chemik B. | 3:2 (koniec) | | | Wda – Bałtyk G. | 2:2 (koniec) |
Gwardia K. – Toruń | 3:2 (koniec) | | | Kleczew – Górnik K. | 0:1 (koniec) | | | Chwaszczyno – Vineta | 3:1 (koniec) |
KKS – Pogoń Lęb. | 0:1 (koniec) |
Avia – Jarosław | 1:1 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Karpaty K. | 1:2 (koniec) | | | Biała Podlaska – Unia T. | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Resovia | 3:2 (koniec) | | | Podhale N. Targ – KSZO | 0:1 (koniec) | | | Małogoszcz – Orlęta | 4:1 (koniec) |
Bournemouth – West Ham | 3:2 (koniec) | | | Everton – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Hull – Swansea | 2:1 (koniec) |
Middlesbrough – Man City | 0:2 (koniec) | | | Arsenal – Lincoln City | 5:0 (koniec) |
Genoa – Sampdoria | 0:1 (koniec) |
Valencia – Gijón | 1:1 (koniec) | | | Sevilla – Leganés | 1:1 (koniec) | | | Malaga – Alaves | 1:2 (koniec) |
Granada – Atletico | 0:1 (koniec) |
Bayern – Eintracht | 3:0 (koniec) | | | Hertha – Borussia D. | 2:1 (koniec) | | | Darmstadt – Mainz | 2:1 (koniec) |
Freiburg – Hoffenheim | 1:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Wolfsburg | 0:1 (koniec) | | | Ingolstadt – FC Koln | 2:2 (koniec) |
Monaco – Bordeaux | 2:1 (koniec) | | | AS Nancy – Lille | 1:2 (koniec) | | | Montpellier – Nantes | 2:3 (koniec) |
Rennes – Dijon | 1:1 (koniec) | | | Guingamp – Bastia | 5:0 (koniec) |
Příbram – Hradec Kralove | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Slovacko | 1:1 (koniec) | | | Jihlava – Karvina | 2:4 (koniec) |
Dukla – Jablonec | 1:0 (koniec) | | | Brno – Bohemians | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 1:0 (koniec) |
Dunajska – MSK Żilina | 2:2 (koniec) | | | Rużomberok – Prešov | 5:0 (koniec) | | | Senica – Slovan | 0:1 (koniec) |
Gać – Victoria Św. | 1:0 (koniec) |
finał
Austria Wiedeń
3:0
(1:0)
Wolfsberger AC
Gole:
34. Grünwald, 54. Grünwald, 82. Kayode
Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 12:4. Spalone: 2:1. Foule: 8:15.
Sędziowie: Kollegger – Steinacher, Bauernfeind
Widownia:
Kartki: 48. Serbest (AUV) – 35. Drescher (WAC), 46. Klem (WAC), 56. Leitgeb (WAC), 61. Tschernegg (WAC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 12:4. Spalone: 2:1. Foule: 8:15.
Austria Wiedeń:
Hadžikič – Larsen (90+1. Blauensteiner), Rotpuller, Filipovic, Salamon – Serbest (87. Prokop), Holzhauser – Pires, Grünwald, Venuto – Kayode (84. Friesenbichler)
Zmiany: Pentz – Mohammed, Friesenbichler, Prokop, Blauensteiner, Borkovic, Kvasina
Trener:
Wolfsberger AC: Kofler – Sollbauer, Rnič, Drescher, Palla – Standfest, Leitgeb, Tschernegg (70. Topcagic), Klem – Prosenik (71. Ouedraogo), Orgill (71. Offenbacher)
Zmiany: Sallinger – Huttenbrenner, Offenbacher, Ouedraogo, Rabitsch, Sanogo, Topcagic
Trener:
Zmiany: Pentz – Mohammed, Friesenbichler, Prokop, Blauensteiner, Borkovic, Kvasina
Trener:
Wolfsberger AC: Kofler – Sollbauer, Rnič, Drescher, Palla – Standfest, Leitgeb, Tschernegg (70. Topcagic), Klem – Prosenik (71. Ouedraogo), Orgill (71. Offenbacher)
Zmiany: Sallinger – Huttenbrenner, Offenbacher, Ouedraogo, Rabitsch, Sanogo, Topcagic
Trener:
Sędziowie: Kollegger – Steinacher, Bauernfeind
Widownia:
Strzelcem bramki KAYODE.
Strzelcem bramki GRÜNWALD.