GKS T. – MKS Kluczbork 4:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Górnik Z. 2:1 (koniec) | Stal M. – Olimpia G. 1:0 (koniec)
Sandecja – Zagłębie S. 5:0 (koniec) | Wisła Pu. – Wigry 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Chrobry 2:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:1 (0:0)
Wigry Suwałki
Sobota 11.03.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Mecz pomiędzy Wisłą Puławy, a Wigrami Suwałki kończy się jednobramkowym zwycięstwem gości. Bardzo agresywna gra piłkarzy przełożyła się na żółte kartki oraz dużą ilość rzutów wolnych. Wigry wracają do Suwałk z 3 punktami! Dziękuję za uwagę! (19:57:35)

90+5

90+5
    Bardzo długie podanie do Idziaka. Ale nic z tej akcji już Wiślacy nie zrobią.

90+3
    Mamy rzut wolny dla Wisły.

90+2
    Kolejna zmiana. Wchodzi Ryczkowski za Kozaka.

90
    Zmiana gości. Na boisko wchodzi Augustyniak. Mecz na dziś zakończył zdobywca gola dla Wigier – Mateusz Radecki.

90
    Kolejna przerwa. Sędzia powinien doliczyć kilka dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.