Puszcza – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Siarka T. – Błękitni 1:1 (koniec) | Warta – Odra O. 1:3 (koniec)
Olimpia E. – Polonia W. 2:1 (koniec) | Gryf – Raków 2:1 (koniec) | Legionovia – Kotwica 3:1 (koniec)
Radomiak – Rozwój 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Polonia B. 0:1 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:1 (0:0)
Błękitni Stargard
Sobota 11.03.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 21. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Przed nami inauguracja piłkarskiej wiosny w Tarnobrzegu! Na stadionie przy Al.Niepodległości Siarka zmierzy się z Błękitnymi Stargard. Zapowiada się ciekawe widowisko!

Siarka Tarnobrzeg po dwudziestu kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli 2. ligi. Siarkowcy mają na koncie 31. punktów, a złożyło się na to osiem zwycięstw, osiem remisów i cztery porażki. Tarnobrzeżanie się jedną z najlepszych drużyn grających u siebie. W dziesięciu meczach w roli gospodarza pięć razy zwyciężali, czterokrotnie remisowali i tylko raz schodzili z murawy pokonani.

Błękitni Stargard zajmują szóstą pozycję w tabeli i zdobyli tylko dwa punkty mniej od swojego sobotniego rywala. Błękitni w tym sezonie odnieśli siedem zwycięstw, osiem razy remisowali oraz pięć razy przegrali. W meczach wyjazdowych zawodnicy ze Stargardu radzą sobie całkiem przyzwoicie. W dziesięciu takich spotkaniach udało im się już zdobyć dwanaście punktów.

Warta Poznań 2 – 1 Błękitni Stargard
    Swój występ na meczu Siarki z Błękitnymi zapowiadają znane z koszykarskich parkietów PLK dziewczyny z Cheerleaders Siarka.

Maciej Wojnar, asystent trener Siarkowców, stwierdził, że Błękitni to solidny rywal, łatwo o trzy punkty nie będzie, ale Siarkę interesuje tylko i wyłącznie zwycięstwo. Jak przypomina Echo Dnia, w tarnobrzeskiej ekipie będzie już mógł zagrać Michał Żebrakowski, który odpokutował karę za żółte kartki. Na jesieni był to bardzo ważny zawodnik dla Włodzimiera Gąsiora i możemy się spodziewać, że zobaczymy tego gracza w sobotnim spotkaniu.

Z okazji Dnia Kobiet piłkarze Siarki rozdali w środę obchodzącym swoje święto paniom 280 tulipanów. Do kwiatków dołączone były zaproszenia na najbliższy mecz z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Była to bardzo atrakcyjna forma promocji spotkań Siarkowców w rozgrywkach 2. Ligi.
    Akcja piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w Dniu Kobiet.

Błękitni w do Tarnobrzega wyjadą już w piątek po wczesnym porannym treningu. W jedną stronę do pokonania mają ponad 700 kilometrów. Zobaczymy, jak taka długa podróż będzie miała wpływ na zawodników przyjezdnych.
    Patryk Szewc opuścił Siarkę Tarnobrzeg.

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miało miejsce w czwartej kolejce obecnego sezonu. Mecz, w którym gospodarzem byli Błękitni, zakończył się zwycięstwem 3:1 graczy ze Stargardu, choć do przerwy prowadzili tarnobrzeżanie po bramce Jakuba Głaza. Losy starcia w drugiej połowie odwrócił swoim golem Bartosz Lis, natomiast dwa trafienia dające zwycięstwo zaliczył Mateusz Czapłygin.

Zapraszamy na relację live, która rozpocznie się kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania. Liczymy na wielkie emocje i walkę do samego końca!

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz – Stefanik (C), Przewoźnik, Tomalski, Płatek, Koczon – Ropski

Rezerwowi: Beszczyński, Czyżycki, Wawrylak, Głaz, Witkowski, Żebrakowski

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Baranowski, Liśkiewicz (C), Gutowski – Fadecki, Lisowski, Wojtasiak, Czapłygin, Skórecki – Flis

Rezerwowi: Ufnal, Brzęczek, Magnuski, Orłowski, Pustelnik, Więcek, Zdunek

Sędziowie: Paweł Kukla – Ł. Marek, Sierant, Czerwień.
    Na murawie trwa już rozgrzewka obu zespołów. Za 15 minut rozpoczęcie spotkania.

Sędziowie wyprowadzają już piłkarzy na murawę. Zaraz rozpoczynamy!

1

2
    Spotkanie rozpoczęła ekipa gospodarzy od spokojnego rozgrywania we własnej strefie obronnej.

3
    Atak Siarki lewym skrzydłem zakończyło się zablokowaniem dośrodkowania Grzegorza Płatka przez defensora gości.

4
    Na murawie leży Marcin Stefanik, który ucierpiał w starciu o górną piłkę z rywalem.

5
    Pierwsza groźna akcja Błękitnych. Dośrodkowanie z prawej strony boiska zakończył strzałem nad poprzeczką Bartosz Flis.

6
    Mateusz Czapłygin uderzył z 25.metrów, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Dybowskiego.

7
    Bardzo groźny strzał z pola karnego oddał Wojciech Fadecki! Piłka po uderzeniu zawodnika gości minęła o centymetry bramkę Siarki!

8
    Początek tego meczu pokazuje, że gospodarze nie będą mieli dzisiaj łatwo.

9
    Michał Dawidowicz fauluje rywala w kole środkowym boiska.

10
    Kolejną groźną centrę w pole karne Siarkowców wybija w ostatnim momencie Sylwestrzak.

11
    Jan Grzesik dalekim wrzutem z autu chciał stworzyć zagrożenie w szesnastce przeciwnika, lecz na posterunku był stoper Błękitnych.

12
    Bardzo sprytne podanie prostopadłe podanie Koczona do Płatka zostało przejęte przez wychodzącego z bramki Wróbla.

13
    Będziemy mieli rzut wolny dla Błękitnych na połowie Siarki.

14
    Jeden z graczy przyjezdnych sfaulował przeciwnika w walce powietrznej w polu karnym i arbiter przerywa grę.

15
    W sytuacji sam na sam z Dybowskim znalazł się Wojciech Fadecki, jednak jego uderzenie w kierunku dalszego słupka minęło bramkę Siarki! Bardzo niewiele teraz brakowało do zdobycia gola!

16
    Siarka Tarnobrzeg zaczyna mieć nie lada kłopoty. Ekipa Błękitnych atakuje żywiołowo i w każdej chwili może przeprowadzić akcję bramkową.

17
    Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla zespołu gospodarzy.

18
    Korner dla Siarki zakończył się kontrą przyjezdnych. W ostatnim momencie Sylwestrzak przeciął podanie we własne pole karne, lecz wybijając trafił w rywala! Futbolówka została jeszcze zablokowana i będzie tylko rzut rożny dla gości.

19
    Dybowski sparował piłkę na słupek po strzale z pięciu metrów po wrzutce z kornera! Ależ szczęście mieli teraz Siarkowcy!

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Czapłygin (Błękitni Stargard).

21
    Błąd przy wyjściu na przedpole zaliczył Przemysław Wróbel, który minął się z futbolówką! Kamilk Sylwestrzak zdecydował się na uderzenie przewrotką, lecz kąt był zbyt duży i piłka poszybowała nad bramką!

22
    Odważnie prawą flanką ruszył Jan Grzesik, lecz jego brawurowy rajd został powstrzymany przez defensorów gości.

23
    Tym razem Przemysław Wróbel pewnie wychodzi na przedpole i chwyta futbolówkę.

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Dawidowicz (Siarka Tarnobrzeg).

25
    Daniel Koczon chciał przelobować z 40. metrów wysuniętego Wróbla, ale nieznacznie się pomylił.
    Występ Cheerleaders Siarka przed meczem.

27
    Nastąpiło małe zwolnienie gry iSiarkowcy wymieniają podania głównie w środkowej strefie boiska. Brakuje akcji pod którymś polem karnym.

28
    Uderzenie z 25. metrów oddał Stefanik, ale obrońca Błękitnych zmienił lot piłki i będzie korner dla Siarki.

29
    Najlepiej w chwilowym zamieszaniu w polu bramkowym zachował się Wróbel, który wyskoczył najwyżej i złapał futbolówkę.

30
    Żółtą kartkę otrzymuje Waleńcik (Siarka Tarnobrzeg).

31
    Rzut wolny dla Błękitnych 30 metrów na wprost bramki Dybowskiego. Bezpośrednie uderzenie z tego stałego fragmentu gry trafiło jednak w mur Siarkowców.

32
    Kolejny rzut wolny dla Błękitnych na połowie Siarki. Tym razem blisko linii bocznej boiska. Szykuje się dośrodkowanie w pole karne.

33
    Dobrze ustawieni Siarkowcy we własnym polu karnym radzą sobie z centrą i pewnie wybijają futbolówkę.

34
    Mateusz Czapłygin przesadził z rajdem lewą stroną boiska i wybiegł z piłką poza boisko.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Skórecki (Błękitni Stargard).

36
    Niebezpieczne zderzenie głową Ropskiego z defensorem Błękitnych. Na szczęście żadnemu z nich nie stało się nic poważnego w tej sytuacji.

37
    Kolejny raz skrzydłowy ze Stargardu wyjechał z piłką za linię końcową boiska.

38
    Poczynania boiskowe zdecydowanie zwolniły tempo i niewiele dzieje się na murawie.
    W szeregach Siarkowców jak zwykle wielu młodych graczy.

40
    Centra Koczona została zablokowana przez obrońcę i Siarka będzie miała aut na wysokości pola karnego Błękitnych.

41
    Daleka wrzutka Grzesika w szesnastkę rywala została ponownie wybita przez obrońców przyjezdnych.

42
    Koczon faulowany na własnej połowie. Tarnobrzeżanie będą teraz wznawiać grę od rzutu wolnego.

43
    Na murawie leży jeden z zawodników gospodarzy. Błękitni wybijają piłkę na aut i mamy chwilę przerwy.

44
    Dybowski rozpoczyna grę dalekim wykopem z piątego metra. W walce o piłkę sfaulowany został Stefanim, dzięki temu Siarka będzie mogła spokojnie rozegrać akcję pozycyjną.

45
    W ostatniej chwili obrońca Błękitnych wyprzedził Tomalskiego, który składał się do uderzenia wolejem na bramkę gości! Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Koczon (Siarka Tarnobrzeg).

45+1
    Uderzenie Wojciecha Fadeckiego z rzutu wolnego z 25. metrów poszybowało wysoko nad bramką Karola Dybowskiego.

45+1

Koniec pierwszej połowy na stadionie w Tarnobrzegu. Początek meczu należał do graczy gości, którzy wykreowali sobie dwie świetne okazje do zdobycia gola, jednak żadnej z nich nie wykorzystali. W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało i obie ekipy skupiły się na walce o dominację w strefie środkowej. Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się już za kilka minut.
    Do przerwy mamy remis 0:0!

46

46
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tomalski, na boisku pojawia się Czyżycki.

46
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Czapłygin, na boisku pojawia się Brzęczek.

47
    Wróbel wychodzi poza pole karne, ale do piłki pierwszy dobiegł Czyżycki, który od razy uderzył na bramkę, jednak trafił tylko w golkipera Błękitnych!

48
    Publiczność protestuje, ponieważ uważa, że bramkarza zagrał piłkę ręką poza polem karnym, lecz arbiter uznał, że futbolówka trafiła bramkarza w twarz.

49
    Całkowie zepsuł dośrodkowanie skrzydłowy Błękitnych, który posła piłkę za boisko.

51
    Nieco bardziej spokojny fragment gry. Dominują gracze Siarki, którzy długo rozgrywali piłkę i ją stracili. Dość chaotycznie grają teraz oba zespoły.

53
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PATRYK SKÓRECKI.

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na ósmy metr przed bramkę Dybowskiego i PATRYK SKÓRECKI, który uprzedził obrońców, trafia do siatki gospodarzy!

54
    Okres chaotycznej gry zakończył się golem przyjezdnych. Zobaczymy, jak na to trafienie odpowiedzą gospodarze.

55
    Ekipa przyjezdnych pressingiem naciska na przeciwników. Ci jednak bardzo dobrze wymieniają podania na własnej połowie.

56
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Przewoźnik, na boisku pojawia się Żebrakowski.

57
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Płatek, na boisku pojawia się Witkowski.

58
    Nieudana próba uderzenia z dystansu na bramkę Dybowskiego i z piątego metra rozpocznie golkiper miejscowych.

59
    Ekipa Siarki wywalczyła rzut rożny z lewej strony boiska.

60
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Koczna z rogu i piłkę pewnie chwyta Wróbel.

61
    Rzut wolny dla gości na połowie Siarki Tarnobrzeg.

62
    Ależ blisko było drugiej bramki dla Błękitnych! Po sprawnym rozegraniu akcji prawą stroną do znakomitej sytuacji doszło dwóch zawodników ze Stargardu, ale Flis, któremu przeszkadzał obrońca Siarki, nie trafił praktycznie do pustej bramki!

63
    Nieporozumienie w szeregach defensywnych gości i Szymusik był bardzo blisko bramki samobójczej po dośrodkowaniu Siarki w pole karne z prawego skrzydła! Piłka przeleciała minimalnie obok bramki Błękitnych!

64
    Na murawie leży jeden z graczy Błękitnych po starciu z Żebrakowskim. Mamy przerwę w grze.

65
    Rzut wolny na prawym skrzydle będzie miała drużyna gości.

66
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost na głowę jednego z zawodników Błękitnych, jednak jego uderzenie przeleciało nad bramką Dybowskiego.

67
    Teraz to Siarka będzie miała stały fragment gry w dobrej pozycji do zagrania w szesnastkę rywala.

68
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka ląduje w rękach Wróbla.
    Radość Błękitnych po zdobyciu gola!

70
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Flis, na boisku pojawia się Magnuski.

71
    Kolejna groźna sytuacja przyjezdnych zakończona wywalczeniem rzutu rożnego z lewej strony boiska.

72
    Na ofsajdzie złapany teraz Magnuski i grę wznawiać będą Siarkowcy.

73
    Michał Żebrakowski został uprzedzony przez Fadeckiego i dalekim wykopem zaczyna akcję swojego zespołu Przemysław Wróbel.

74
    Bardzo ładna akcja przyjezdnych na jeden kontakt prawą flanką, jednak próba oddania strzału została zablokowana przez Sylwestrzaka.

75
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Dawidowicz, na boisku pojawia się Głaz.

76
    Witkowski fauluje rywala tuż przy linii własnego pola karnego. Gracze Błękitnych wbiegają w szesnastkę w oczekiwaniu na dośrodkowanie.

77
    Zdecydowanie zbyt wysoka wrzutka z tego stałego fragmentu gry, aby któryś z graczy przyjezdnych mógł powalczyć o oddanie strzału na bramkę.

78
    Robert Brzęczek poślizgnął się przy próbie dośrodkowania i piłka wyleciała poza linię końcową boiska.

79
    Kontra Siarkowców bardzo szybko zatrzymana na środku boiska przez Rafała Gutowskiego.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Liśkiewicz (Błękitni Stargard).

81
    Gol dla Siarki!

Rzut wolny dla Siarki w pobliżu pola karnego rywala. Pierwszy strzał po dośrodkowaniu ze stojącej piłki odbił Wróbel, ale przy dobitce JANA GRZESIKA piłka przekracza o centymetry linię bramkową!

82
    Protestujący Przemysław Wróbel dostaje żółty kartonik. Golkiper Błękitnych uważa, że piłka nie przeszła całym obwodem linii bramkowej.

83
    Bardzo blisko trafienia w okienko bramki z dystansu był jeden z graczy przyjezdnych! Piłka przeszła minimalnie obok lewego słupka bramki Dybowskiego!

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Żebrakowski (Siarka Tarnobrzeg).

85
    Żadna z drużyn nie jest teraz w stanie dłużej utrzymać się przy piłce. Brakuje nieco dokładności w podaniach, więc drużyny szybko tracą futbolówkę.

86
    Zbyt mocne dośrodkowanie gospodarzy z lewego skrzydła. Stracona okazja, bowiem dwóch Siarkowców było niepilnowanych w szesnastce Błękitnych.

87
    Atak pozycyjny na własnej połowie buduje zespół gospodarzy. W tym celu wykorzystują również bramkarza.

88
    Stefanik wyprowadza akcję Siarki. Rozszerzył grę do skrzydła. Szykuje się kolejny atak pozycyjny.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtasiak (Błękitni Stargard).

90
    Arbiter doliczył do drugiej połowy cztery minuty.

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Więcek.

90+2
    Ropski uderza wolejem z 18. metra bardzo wysoko nad bramką Błękitnych.

90+3
    Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla gości z prawej strony boiska.

90+4
    Zespół Siarki wyprowadza kontratak po źle rozegranym kornerze przez Błękitnych, jednak akcją Siarkowców została przerwana tuż za linią środkową boiska.

90+4

Siarka Tarnobrzeg remisuje z Błękitnymi Stargard po ciekawym i bardzo wyrównanym meczu. Remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem, choć obie ekipy mają jeszcze wiele do poprawienia w swojej grze. Zespół Błekitnych oraz Siarkowcy sąsiadują ze sobą w tabeli i było widać na boisku, że prezentują zbliżony poziom piłkarski.
    Remis na inaugurację rundy w Tarnobrzegu.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne transmisje na naszym portalu! (15:56:12)