Huragan W. – Hur. Morąg 2:2 (koniec) | Legia II – Ostróda 1:1 (koniec) | Ursus – MKS Ełk 0:1 (koniec)
ŁKS Łom. – KS Drwęca 0:2 (koniec) | Widzew – Mot. Lubawa 2:0 (koniec)
Legia II Warszawa
1:1 (0:0)
Sokół Ostróda
Sobota 18.03.2017, 14:003 liga, grupa I • Runda 19

Rezerwy warszawskiej Legii remisują z Sokołem Ostróda 1:1. Wynik meczu otworzyli goście w 49. minucie gry, a na kilka minut przed końcem spotkania, bezpośrednio z rzutu wolnego wyrównał Szczepański. (15:52:34)

90

84
    Sokół będzie grał w końcówce w "10". W środku pola brzydkiego faulu dopuścił się jeden z graczy gości i arbiter sięgnął po czerwoną kartkę.

83
    Gol dla Legii II!

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego SZCZEPAŃSKIEGO i mamy remis!

76
    Zmiana w drużynie Legia II Warszawa: z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Więdłocha.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Żyro (Legia II Warszawa).

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Zawal (Legia II Warszawa).

60
    Godzina gry za nami. Nadal 0:1.

54
    Majecki wyczuł intencję strzelca i obronił rzut karny!

54
    Rzut karny dla Sokoła!

49
    Gol dla Sokoła!

Goście z Ostródy obejmują prowadzenie.

46

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy goli. Miejmy nadzieję, że po przerwie piłkarze uraczą nas tym, co jest solą futbolu. Zapraszamy za około kwadrans.

45

Legia II Warszawa: Majecki – Nawotka, Żyro, Makowski, Hołownia – Zawal, Leleno, Urbański – Czarnowski – Szczepański, Kulenović.

Sokół Ostróda: Kotkowski – Danilczyk, Korzeniewski, Pluta, Mykytyn, Wróblewski, Słowicki, Jankowski, Szczepański, Suchocki, Hirsz.

Sędziowie: M. Dzwonkowski (Łódzki ZPN).