Bytovia – Stal M. 2:2 (koniec) | Stomil – Znicz 5:1 (koniec) | Wigry – Miedź 0:1 (koniec)
Olimpia G. – GKS T. 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Podbeskidzie 1:1 (koniec)
Chrobry – Wisła Pu. 1:2 (koniec)
Chrobry Głogów
1:2 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 18.03.2017, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

Ależ końcówka w wykonaniu gości! W 87 minucie jeszcze przegrywali 0:1, jednak wtedy swoje show rozpoczął Sylwester Patejuk! Dwie bramki w przeciągu pięciu minut i to goście zgarniają trzy oczka! Dzięki temu poprawiają swoją sytuację w tabeli! (20:04:34)

90+3

90+2
    Gol dla Wisły Puławy!
    Strzelcem bramki SYLWESTER PATEJUK.

87

84
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi M.Machaj, na boisku pojawia się Michalski.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Hodowany (Chrobry Głogów).

78
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Smektała, na boisku pojawia się Pozak.

72
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SZCZEPANIAK.

69
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Popiolek, na boisku pojawia się Idzik.

69
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Kolehmainen, na boisku pojawia się Nowak.

64
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Szczepaniak.

46
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bonecki, na boisku pojawia się Kona.

46

Pierwsza część tego spotkania dosyć wyrównana. Bezbramkowy remis. Oby drugie 45 minut było zdecydowanie ciekawsze!