Błękitni – Radomiak 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Polonia W. – Warta 1:1 (koniec)
Odra O. – GKS Bełchatów 3:1 (koniec) | Raków – Legionovia 5:1 (koniec) | Olimpia Z. – Siarka T. 1:2 (koniec)
Rozwój – Puszcza 0:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 18.03.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 22. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:27)

Bezbramkowe nieco ponad 90 minut w Stargardzie i obie drużyny wciąż bez zwycięstwa w rundzie wiosennej. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Radomiaka, w którego szeregach wyróżniał się przede wszystkim Leandro. Szarże snajpera Radomiaka zatrzymał kilkakrotnie Przemysław Wróbel. Po przerwie lepsi byli Błękitni, ale nie udokumentowali ani przewagi optycznej, ani liczebnej. Mówiąc krótko, sprawiedliwy remis, choć szkoda, że bezbramkowy.

90+4

90+2
    Już w doliczonym czasie dośrodkowanie Sulkowskiego z rzutu wolnego prosto na głowę zawodnika w błękitnej koszulce.

90
    Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Być może ostatnia tak wyborna szansa Błękitnych w tym pojedynku. Flis wypatrzył na skraju pola karnego dobrze ustawionego Gutowskiego, którego wszystkie dzisiejsze uderzenia są równie złe!

87
    Zmiana imienników to ostatnia w drużynie z Radomia. Wojczuk na murawie, a Filipowicz odpoczywa.

85
    Inczewski zapolował na pierwsze dziś dośrodkowanie z prawego skrzydła. Futbolówka prześlizgnęła się po głowie zmiennika i nie oddał strzału.

84
    Żelazny dżoker trenera Błękitnych Sebastian Inczewski zastąpił w jedenastce Więcka.

82
    Reakcja trenera Radomiaka po czerwonej kartce to zmiana Leandro na Mikołajczaka.

80
    Brutalne przewinienie na skrzydle i starło się tam kilkunastu zawodników. Sędzia musiał zareagować i pokazał czerwoną kartkę Brągielowi.

79
    Błękitni zdjęli z siebie pressing Radomiaka, ale akcja oskrzydlająca z wykorzystaniem Więcka skończyła się szybciej niż zaczęła.

78
    Uderzenie Gutowskiego z dystansu zawołało o pomstę do nieba zanim wylądowało poza stadionem w Stargardzie.

77
    Nie pierwsza dziś przerwa w grze spowodowana urazem piłkarza z Radomia. Sulkowski runął na boisko ze znacznej wysokości i zrobił sobie krzywdę.

75
    Nic wynikło z rzutu wolnego dla Radomiaka Radom i szybko odpowiedzieli podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego.

74
    Żółta kartka dla Szymusika za faul taktyczny na rozpędzonym Brągielu.

72
    Może nawet lekko rozczarowuje Radomiak w drugiej połowie. Pozwolił na znacznie więcej gospodarzom. Z jego przewagi optycznej zostało nic.

70
    Fadecki przyjął miękkie dośrodkowanie na linii pola karnego, po czym bez chwili zastanowienia, postanowił oddać strzał. Pudło!

Gole:

Kartki:   37. Karmański (BSS), 42. Lisowski (BSS), 57. Liśkiewicz (BSS), 74. Szymusik (BSS) – 47. Gurzęda (RAM)   80. Brągiel (RAM)

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski – Więcek (84. Inczewski), Karmański (46. Brzęczek), Lisowski, Fadecki – Skórecki – Flis.

Zmiany: Ufnal – Brzęczek, Czapłygin, Inczewski, Magnuski, Pustelnik, Zdunek.

Radomiak Radom: Szady – Tarnowski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski – Bemba, Kościelny – Stanisławski (58. Cupriak), Colina Dominguez (54. Brągiel), Filipowicz (87' Wojczuk) – Leandro (82. Mikołajczak).

Zmiany: Banasiak – Brągiel, Cupriak, Mikołajczak, Stąporski, Wojczuk, Zakrzewski.

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)