Karpaty K. – Podhale N. Targ 1:0 (koniec) | Jarosław – Motor 1:2 (koniec) | Soła – Garbarnia 1:1 (koniec)
Resovia – Małogoszcz 1:0 (koniec) | KSZO – Avia 1:0 (koniec)
JKS 1909 Jarosław
1:2 (1:2)
Motor Lublin
Sobota 18.03.2017, 15:00 • Stadion JKS, Jarosław • 3 liga, grupa IV • Runda 20
    Motor Lublin dowiózł do końca prowadzenie z JKS-em.

90+4
    Koniec meczu. (17:01:17)

89
    Inny z rezerwowych Motoru, Tadrowski również obejrzał żółtą kartkę.

88
    Żółtka kartka Jurisy.

80
    Trzecia zmiana gości. Cholerzyński zbiega na ławkę. W jego miejsce wchodzi Paluch.

73
    Druga rotacja w ekipie Motoru. Za Kaczmarka pojawia się na placu gry Jurisa.

70
    Żółta kartka dla Kursy.

65
    Piłkarz Motoru przewrócił się w szesnastce gospodarzy. Przekonywał arbitra, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony.

62
    Zmiana w zespole z Lublina. Tymosiak opuszcza murawę, a zastępuje go Tadrowski.

56
    Piłkarze wznowili rywalizację. W natarciu JKS.

54
    Sędzia musiał przerwać grę. Kibice racami zadymili praktycznie całe pole karne lublinian.

46

45+4

42
    Gol dla JKS-u!
    Znakomity strzał RAFAŁA SURMIAKA i Socha kapituluje! Jarosław łapie kontakt tuż przed przerwą!

28
    Motor spuścił z tonu. Po bardzo mocnym starcie lublinianie teraz rozgrywają dokładniej, bez zbędnego pośpiechu.

12
    Gol dla Motoru!
    KAMIL STACHYRA podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Motor on fire!

7
    Lublinianie już na prowadzeniu! Efektownym trafieniem popisał się KAMIL CHOLERZYŃSKI. Doskonały początek przyjezdnych.