Karpaty K. – Podhale N. Targ 1:0 (koniec) | Jarosław – Motor 1:2 (koniec) | Soła – Garbarnia 1:1 (koniec)
Resovia – Małogoszcz 1:0 (koniec) | KSZO – Avia 1:0 (koniec)
KSZO Ostrowiec Św.
1:0 (0:0)
Avia Świdnik
Sobota 18.03.2017, 15:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • 3 liga, grupa IV • Runda 20

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zgarnia trzy punkty! Kiedy wydawało się już, że zespoły podzielą się oczkami, w 94. minucie do bramki gości drogę odnalazł Tylec! (17:07:20)

90+5

90+4
    Gol dla KSZO!
    HUBERT TYLEC w doliczonym czasie gry daje zwycięstwo gospodarzom!

65
    Na tablicy wyników wciąż 0-0.

46

Po dość słabych pierwszych czterdziestu pięciu minutach KSZO remisuje bezbramkowo z Avią Świdnik. Liczymy, że w drugiej części gry będzie znacznie ciekawiej.

45

31
    Po dwóch kwadransach gry utrzymuje się bezbramkowy remis. Zacięty, intensywny początek tego spotkania. Na gole musimy jednak jeszcze poczekać.

1

Składyy:

KSZO Ostrowiec Św.: Wierzgacz – Stachurski, Podstolak, Łatkowski, Persona – P. Cheba, Mężyk, Mianowany, Gil – Dobkowski, Grunt.
    Rezerwowi: Krupa – Tylec, Sołtykiewicz, Jamróz, Bełczowski, Czajkowski, Burzyński.

Avia Świdnik: Gieresz- Kazubski, Herda, Maciejewski, Szymala, Mazurek, Dykyy, Orzędowski, Piekarski, Mroczek, Białek.
    Rezerwowi: Zolech – Feret, Starok, Bogusz, Czułowski, Wołos, Sołdecki.

Jak będzie tym razem? KSZO podtrzyma swoją formę, a może przełamie się Avia? Dowiemy się w sobotnie popołudnie. Zapraszam do śledzenia relacji z najważniejszych wydarzeń meczu na portalu Lajfy.com. Start o godz. 15:00.

Avia takich wyników może jedynie pozazdrościć swojemu najbliższemu rywalowi. Zespół ze Świdnika w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek poległ na własnym terenie z Podhalem Nowy Targ 0-1. W ubiegłym tygodniu nie zdołali dowieźć prowadzenia 1-0 z JKS 1909 Jarosław. Goście wyrównali w 90 minucie.

Oba zespoły rozegrały już po dwa oficjalne spotkania w 2017 roku. KSZO najpierw ograło MKS Trzebnicę 2-0 po trafieniach Mężyka i Persony, zaś w poprzednim meczu na wyjeździe pokonali Podhale Nowy Targ 1-0. Jedynego gola zdobył Dobkowski.

Hitem 20. kolejki czwartej grupy III ligi będzie niewątpliwie konfrontacja lidera rozgrywek, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z piątą drużyną w tabeli, Avią Świdnik. Faworytami tego starcia są gospodarze, którzy postarają się o utrzymanie przewagi pięciu punktów nad kolejną drużyną, depczącą po piętach.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.