Middlesbrough – Man Utd 1:3 (koniec) | Tottenham – Southampton 2:1 (koniec) | Man City – Liverpool 1:1 (koniec)
Middlesbrough F.C.
1:3 (0:1)
Manchester United
Niedziela 19.03.2017, 13:00 • Riverside Stadium, Middlesbrough • Angielska Premier League • Runda 29

To już wszystko z Riverside Stadium. Na relacje na żywo z kolejnych meczów Premier League oraz innych lig europejskich zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (14:57:04)

Manchester United wskakuje na 5. miejsce! Tymczasem Middlesbrough pozostaje na 19. miejscu i walka o utrzymanie w lidze robi się co raz trudniejsza.
    Było blisko remisu, ale ostatecznie po błędzie Valdesa to United strzeliło ostatnią bramkę na 1:3, która ustanowiła wynik meczu. Gospodarze grali dobrze i byli aktywniejsi w ofensywie. Zadecydowało szczęście i dyscyplina w obronie Czerwonych Diabłów.

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Marcus Rashford, na boisku pojawia się Matteo Darmian.
    90+3. Antonio Valencia (MAN) - 1:3

90+3
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki ANTONIO VALENCIA.

Victor Valdes rozgrywał świetne spotkanie. Tym razem poślizgnął się przy przyjęciu piłki przy pressingu ANTONIO VALENCII. Ekwadorczyk stanął sam na sam z pustą bramką i wszedł do niej z piłką. Absolutnie kuriozalna sytuacja.

90+2
    Rzut rożny dla Boro po tym dośrodkowaniu z wolnego. To będzie jedna z ostatnich dobrych szans dla Middlesbrough.

90+1
    4 minuty doliczył sędzia Jonahtan Moss. Tymczasem przepychanka między zawodnikami obu drużyn i krótka przerwa w grze.

90
    Negredo znowu dochodzi do głosu. Hiszpan złożył się na strzał z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę.

89
    Rojo wybija piłkę daleko od bramki. Boro będzie tworzyć swój atak od podstaw. Będzie to jeden z ostatnich w tym meczu.

88
    Negredo dostał piłkę w polu karnym. Jones zagrał na pograniczu faulu w polu karnym, zaryzykował, ale udało się czysto zablokować Hiszpana.

87
    Dyscyplina w defensywie jest kluczem do wygrania tego meczu dla United. Middlesbrough już nie atakuje aż tak żywiołowo, ale wciąż to oni są w ataku.

86
    Mecz stracił jednak na tempie. Gospodarze nie mają teraz pomysłu jak podejść United. Podopieczni Mourinho nie dają im co prawda na to wielkich szans.

85
    Wszyscy zawodnicy United na swojej połowie. Kto by pomyślał, że końcówka tego meczu będzie tak wyglądać.

84
    United oszczędza każdą sekundę, ponieważ w ataku nie mają już wielkich perspektyw. De Gea wznawia grę od bramki.

83
    Traore faulowany przy wyjściu z akcją. Bardzo spieszy się gospodarzom, ale chyba zaczyna powoli brakować im siły.

82
    Nie opuszczamy połowy United. Tym razem De Roon sfaulował Carricka i obrońcy Czerwonych Diabłów będą mieli chwilę oddechu.

Kacper Dąderewicz

Gole: 77. Gestede – 30. Fellaini, 63. Lingard, 90+3. A. Valencia

Kartki:   34. Clayton (MDD) – 25. P. Jones (MAN)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 0:1. Foule: 9:8.
    Middlesbrough F.C.: Valdés – Barragán, Espinosa, B. Gibson, Fabio – de Roon, Clayton, Leadbitter (C) (68. Gestede) – Downing, Negredo, G. Ramírez (68. Traore).
    Zmiany: Guzan – Forshaw, Fry, Gestede, Guedioura, Stuani, Traore.

Manchester United: de Gea – P. Jones, Smalling, Bailly – A. Valencia, Fellaini, Carrick (C), Young – Mata (69. Rojo), Lingard – Rashford (90+4. Darmian).
    Zmiany: Romero – Darmian, Rojo, Shaw, Fosu-Mensah, Martial, Mchitarjan.

Sędziowie: Jonathan Moss – Simon Bennett, Edward Smart – Robert Madley