Wisła Pu. – Chojniczanka 0:0 (koniec) | GKS T. – Bytovia 1:0 (koniec) | Sandecja – MKS Kluczbork 4:1 (koniec)
Stal M. – Wigry 2:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 25.03.2017, 12:45 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

A więc nie doczekaliśmy się bramek w tym spotkaniu i ostatecznie Wisła remisuje z Chojniczanką 0:0. Ten punkt nie cieszy żadnej z drużyn, ale jeśli już ktoś ma być bardziej z niego zadowolony to jedynie Wisła, która mogła tutaj stracić bramkę, szczególnie w drugiej połowie. Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Do usłyszenia. (14:39:36)
    Bezbramkowy remis w Puławach i podział punktów. Ostatni taki wynik Chojniczanka zanotowała w maju ubiełego roku!

90+4

90+3
    Faulu w środku boiska dopuścił się Toni Kolehmainen. Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Jakuba Biskupa ląduje w rękach Andrzeja Witana.

90+2
    Walka Markowskiego z Idzikiem. Goście mają wrzut z autu.

90+1
    Sam na sam z bramkarzem rywali wyszedł teraz Jakub Biskup w szybkiej kontrze gości, ale uderzenie z prawej strony pola karnego prosto w Andrzeja Witana!

90
    Trzy minuty do końcówki tego spotkania doliczył Łukasz Szczech – arbiter główny.

89
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wojciech Lisowski, na boisku pojawia się Łukasz Kosakiewicz.

89
    Faulowany teraz Dawid Pożak przez jednego z rywali. Rzut wolny w środku boiska dla gospodarzy.

88
    Z boiska schodzi Konrad Szczotka, a zastępuje go Dawid Pożak.

88
    Faulowany Sylwester Patejuk na prawej flance. Mądrze wywalczył rzut wolny doświadczony gracz puławskiej Wisły.

87
    Rzut wolny na lewym skrzydle wywalczył teraz Rafał Grzelak.

86
    Nic z tego. Centra na pole karne Wisły wybita przez obronę.

85
    Zaatakowali teraz przyjezdni. To oni mają rzut rożny i mogą pod koniec zagrozić bramce rywali.

84
    Bardzo dobrze interweniuje defensywa Chojniczanki przy tym rzucie rożnym rywali. W posiadaniu piłki goście.

83
    Ładne zagranie Sedlewskiego do Patejuka. Ten huknął nad bramką po nodze rywala. Róg dla Wisły.

82
    Wisła przebywa na połowie gości i zmuszeni do koncentracji w obronie są przyjezdni.

81
    Do końca meczu około 10 minut, a bezbramkowy remis, który się w Puławach nadal utrzymuje na pewno nikogo nie interesuje.

80
    Teraz podobna akcja po stronie bramki Łukasza Budziłka. Za mocne zagranie i wznowi grę od piątego metra golkiper z Chojnic.