Warta – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Puszcza – Błękitni 2:0 (koniec) | Rozwój – Stal S. W. 2:2 (koniec)
Gryf – Odra O. 1:0 (koniec) | Legionovia – Polonia B. 3:0 (koniec) | Siarka T. – Kotwica 2:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Polonia W. 2:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
3:0 (0:0)
Polonia Bytom
Sobota 25.03.2017, 16:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 23. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:00:27)

Legionovia Legionowo odniosła trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Drużyna z Mazowsza pokonała 3:0 outsidera Polonię Bytom. Legionovia zmieniła bezbramkowy wynik w mały pogrom z zaledwie pięć minut. Między 73. a 78. drogę do bramki przyjezdnych znaleźli Kraska, Kalinowski oraz Miś. Dzięki ekspresowej i hucznej kanonadzie w meczu Legionovii znów nie zabrakło trafień. Polonia miała swoje sytuacje podbramkowe dopóki nie straciła pierwszego gola. Po nokaucie nie była w stanie się pozbierać i jest coraz bliżej spadku ze szczebla centralnego.

90+3

90+2
    Piłkarze czekają na ostatni gwizdek. Gospodarze chcą już rozpocząć świętowanie, natomiast Poloniści uciec pod prysznic po porażce.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Uderzenie z dystansu Garygi zatrzymane przez Michalaka. Przed strzałem piłkarze Legionovii bardzo swobodnie wymienili podania przed polem karnym Polonii.

86
    Wójcik wykonał w tym spotkaniu bardzo dużą pracę. Ma prawo trochę odpocząć, a jego zmiennikiem jest Zaklika.

84
    Trenerzy mają jeszcze do wykorzystania jedną zmianę i na pewno Mirosław Jabłoński za moment dokona swojej.

82
    Zdemolowana w kilka minut Polonia Bytom ma bardzo niewiele czasu na odpowiedź. Drużyna ze Śląska dostała trzy mocne uderzenia i jest liczona.

80
    Zmiana, gol, zmiana, gol. Na boisku zameldował się Setlak zamiast Chrabąszcza.

79
    Trzecim zmiennikiem w talii trenera Jabłońskiego jest Goliński, a Kwiatkowski może już spokojnie odpoczywać.

78
    Gol dla Legionovii!
    Strzelcem bramki KRYSTIAN MIŚ.

Niesamowita seria Legionovii, która w pięć minut zmieniła bezbramkowy wynik na 3:0! Krystian Miś oszukał dwóch przeciwników tuż przed linią pola karnego i technicznym strzałem pokonał Michalaka!

77
    Polonia jest liczona, a jej trener zareagował wprowadzeniem Stefańskiego zamiast Ceglarza.

76
    Strzelcem bramki WOJCIECH KALINOWSKI.

Legionovia poszła za ciosem i po trzech minutach zdobyła następnego gola. Kalinowski strzelił nie na siłę, a technicznie z kilkunastu metrów na 2:0!

73
    Strzelcem bramki DANIEL KRASKA.

Legionovia wymierzyła przyjezdnym karę za dużą niefrasobliwość! Polonia czekała aż sędzia asystent zasygnalizuje spalonego, a w tym czasie Kraska wpakował piłkę do jej bramki! Gospodarze na prowadzeniu 1:0!

72
    Dwie interwencje Michalaka w krytycznych sytuacjach. Najpierw bramkarz Polonii Bytom zatrzymał Misia w pojedynku sam na sam, a następnie zneutralizował uderzenie z dystansu Wójcika!

71
    Pierwszym zmiennikiem w zespole z Bytomia jest Kuzdra, który wbiegł na boisko zamiast Musiolika.

69
    Legionovia kilkakrotnie wybijała piłkę z własnego pola karnego. Nieskutecznie i umożliwiła Lachowskiemu oddanie strzału z dystansu.

Gole: 73. Kraska, 76. Kalinowski, 78. Miś

Kartki:   15. Borenović (LGN), 51. Kalinowski (LGN) – 38. Szkatuła (BYT)

Legionovia Legionowo: Wilk – Grzelak, Borenović, Bajat, Kalinowski – Żebrowski (46. Kraska), Malik, Garyga, Wójcik (86. Zaklika), Madeński (36. Miś) – Kwiatkowski (79. Goliński).

Zmiany: Krzczuk – Kraska, Goliński, Miś, Dzięcioł, Zaklika, Koziara.

Polonia Bytom: Michalak – Barbus, Szyndrowski, Basista, Szkatuła – Słodowy, Chrabąszcz (80. Setlak) – Musiolik (71. Kuzdra), Lachowski, Ceglarz (77. Stefański) – Zaremba.

Zmiany: Harkawy – Włodyka, Stefański, Kuzdra, Setlak, Żmuda, Janosik.

Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock)