Świt Skolwin – Górnik K. 2:0 (koniec) | Przodkowo – Toruń 2:2 (koniec) | Wda – Polonia Śr. 0:2 (koniec)
Gwardia K. – Vineta 2:1 (koniec) | Kleczew – Chemik B. 5:0 (koniec) | Jarota – Pogoń II 0:2 (koniec)
Chwaszczyno – Lech II P. 2:1 (koniec) | Leśnik – Pogoń Lęb. 1:2 (koniec) | KKS – Bałtyk G. 1:2 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
1:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia
Sobota 25.03.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 3 liga, grupa II • Runda 20

Bałtyk Gdynia stracił pierwszego gola, a mimo to zwyciężył 2:1 na stadionie KKS Kalisz. Na trafienie Jankowskiego odpowiedzieli w kilkanaście minut Sadowski oraz Zyska. Komplet punktów pojechał na północ Polski. (18:02:29)

90+3

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

80
    Gol dla Bałtyku!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa WOJCIECH ZYSKA.

Zyska wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie strzałem z rzutu karnego po przewinieniu Dorynka na Bejuku!

75
    Podwójna zmiana w Bałtyku Gdynia. Na boisko wbiegli jednocześnie Ruszkul oraz Krysiński zamiast Kuzimskiego i Rzepy.

70
    Strzelcem bramki SZYMON SADOWSKI.

Błyskawicznie wyrównanie Bałtyku Gdynia i przyjezdni organizują się do ataku, by pójść za ciosem.

68
    Po zmianie wyniku nowy trener Bałtyku wprowadził na boisko Porębę zamiast Młynarczyka.

67
    Gol dla KKS-u!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RAFAŁ JANKOWSKI.

Celne uderzenie Jankowskiego z 11. metra i drużyna z Kalisza objęła prowadzenie po nieco ponad godzinie rywalizacji! Faulował we własnej szesnastce Wesołowski.

60
    Seria stałych fragmentów dla zespołu znad morza. Zatrząsł się nawet słupek bramki Dorynka, który w ostatnim momencie zastąpił w jedenastce KKS Kalisz Melona.

55
    Niebezpieczne uderzenie Karasińskiego, który wbiegł w pole karne KKS Kalisz przy okazji stałego fragmentu. Bałtyk jest coraz bliżej prowadzenia.

46
    W przerwie trener gospodarzy postanowił wprowadzić Nemoto w miejsce Palata.

46

45

30
    Bliżej niż dalej do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie i bezbramkowo w Kaliszu. Najlepszą sytuację podbramkową miał w ostatnich minutach Zyska, który chybił z kilkunastu metrów.

15
    W kwadransie otwierającym spotkanie obie drużyny spróbowały zaatakować, ale dotychczasowe uderzenia poza światło bramek Melona oraz Matysiaka.

1

KKS Kalisz: Melon – Ciesielski, Czech, Gawlik, Grabowski, Budrowski, Tomaszewski, Kostow, Palat, Chojnacki, Jankowski.

Bałtyk Gdynia: Matysiak – Szopiński, Karasiński, Sadowski, Wesołowski – Rzepa, Zyska, Sosnowski, Poręba – Bejuk – Kuzimski.

Sędziowie: Piotr Wiśniewski.

Będziemy informować o zmianach w pojedynku dwóch drużyn z górnej połowy tabeli III ligi. KKS Kalisz podejmie Bałtyk Gdynia. Początek spotkania w sobotę o godzinie 16.

W Kaliszu w roli trenera Bałtyku Gdynia zadebiutuje Dariusz Mierzejewski, który na stanowisku zastąpił Marcina Martyniuka. Klub znad morza zmienił szkoleniowca po porażce 0:3 z GKS Przodkowo. Po nieudanym meczu drużyna spadła na 8. lokatę w tabeli.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 67. Jankowski (kar.) – 70. Sadowski, 80. Zyska (kar.)

KKS 1925 Kalisz: Dorynek – Ciesielski, Czech, Gawlik, Grabowski – Budrowski, Tomaszewski, Kostow, Palat (46. Nemoto), Chojnacki – Jankowski.

Zmiany: Melon – Nemoto

Bałtyk Gdynia: Matysiak – Szopiński, Karasiński, Sadowski, Wesołowski – Rzepa (75. Krysiński), Zyska, Sosnowski, Poręba (68. Młynarczyk) – Bejuk – Kuzimski (75. Ruszkul).

Zmiany: Skrypoczka – Gołubiński, Młynarczyk, Wypij, Atanacković, Krysiński, Ruszkul.

Sędziowie: Piotr Wiśniewski