Węgry U-18 – Polska U-18 2:1 (koniec) | Chorwacja U-19 – Polska U-19 2:0 (koniec)
Chorwacja U-19
2:0 (2:0)
Polska U-19
Sobota 25.03.2017, 15:00 • Rio Ave, Portugalia • Reprezentacja Polski

Spotkanie w Rio Ave właśnie dobiegło końca. W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli i przegrywamy z Chorwacją 0:2. Pozostał jeszcze mecz z Portugalią, który zostanie rozegrany we wtorek. Dziękuję za uwagę! (16:53:49)

90+5

85
    Zmiana w drużynie Polska U-19: z boiska schodzi Macierzyński, na boisku pojawia się Urbański.

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Coraz mniej czasu mają Polacy na zdobycie choćby honorowego trafienia.

71
    Zmiana w drużynie Polska U-19: z boiska schodzi Schikowski, na boisku pojawia się Płacheta.

68
    Jeden z naszych reprezentantów został przed momentem ukarany żółtą kartką.

56
    Żółtym kartonikiem został napomniany Vinko Soldo.

46

Przerwa! Niestety, Chorwaci znakomicie rozpoczęli ten pojedynek i prowadzą z naszą reprezentacją 2:0. Miejmy nadzieję, że młodzi Polacy w drugiej połowie odmienią losy tego spotkania. Zostańcie z nami!

45

35
    Wciąż utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie reprezentacji Chorwacji. Mają swoje okazje Polacy, ale skutecznie bronią się rywale.

25
    Polacy nieustannie dążą do nawiązania kontaktu, jednak jak na razie nie przynosi do efektów. Rywale nastawiają się na ataki z kontrataku.

13
    Gol dla Chorwacji U-19!

Niestety, jest bramka. JOSIP BREKALO pewnie egzekwuje jedenastkę i nasi zawodnicy przegrywają już dwoma golami.

13
    Przed szansą na zdobycie gola z rzutu karnego stoją chorwaccy reprezentanci!

5

Niedobrze rozpoczyna się dla nas mecz w Rio Ave! Chorwaci już w piątej minucie wychodzą na prowadzenie i musimy gonić wynik. Majeckiego pokonał BORNA SOSA.