Stal S. W. – Warta 0:1 (koniec) | Odra O. – Legionovia 1:1 (koniec) | Raków – Siarka T. 4:2 (koniec)
Błękitni – Rozwój 0:2 (koniec) | Olimpia E. – GKS Bełchatów 1:2 (koniec) | Olimpia Z. – Puszcza 1:2 (koniec)
Kotwica – Radomiak 3:1 (koniec)
Stal Stalowa Wola
0:1 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 01.04.2017, 15:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 24. kolejka
    Warta zdobywa dzisiaj cenny komplet punktów!

Po zdecydowanie słabszej drugiej połowie meczu zespół Stali Stalowa Wola ostatecznie uległ drużynie Warty Poznań. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:25:28)

90+3

90+2
    Bętkowski oddał świetny strzał z dystansu, po którym futbolówka wpadła do bramki, ale sędzia wcześniej odgwizdał faul. Gol nie został uznany!

90+1
    Trzecia zmiana w zespole Warty. Dominik Chromiński zastąpił na placu gry Michała Ciarkowskiego.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Laskowski (Warta Poznań).

85
    Piłkarze Warty bardzo dobrze bronią dostępu do własnej bramki. Stal bije głową w mur, szukając sposobu na defensywę rywali.

80
    Druga zmiana w zespole Warty. Michał Cywiński zastąpił Gracjana Goździka.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Adam Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola).

78
    Stal walczy o zmianę niekorzystnego rezultatu, ale nie ma zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Dobrze zorganizowany w defensywie jest dzisiaj zespół Warty.

76
    Ostatnie zmiana w zespole gospodarzy. Kacper Siudak zastąpił zmęczonego Adriana Gębalskiego.

70
    Niewiele dzieje się na murawie.. Walka toczy się w środkowej strefie boiska.

65
    Pierwsza zmiana w zespole Warty. Łukasz Spławski zastąpił niewidocznego w drugiej połowie Mateusza Brozia.

63
    Gracjan Goździk (Warta) został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

62
    Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi z boiska Kamil Jonkisz, a w jego miejsce wchodzi Michał Mokrzycki.

61
    Zakotłowało się teraz w polu karnym Stali, ale jeden z defensorów zdołał wyjaśnić sytuację, wybijając futbolówkę.

60
    Gra toczy się głównie na połowie Warty, która w drugiej części meczu oddała inicjatywę rywalom. Stal prowadzi atak pozycyjny, ale niewiele z tego wynika.

55
    Aktywny Bętkowski po raz kolejny dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony Laskowski pewnie wypiąstkował futbolówkę.
    Gole: 15. Broź

Kartki:   8. Jonkisz (SSW), 22. Kołodziej (SSW), 79. Waszkiewicz (SSW) – 63. Goździk (WAR), 89. Laskowski (WAR)

Stal Stalowa Wola: Frątczak – Waszkiewicz, Jarosz, Kołodziej, Wójcik, Korczyński (46. Piechniak), Stelmach (46. Wasiluk), Żołądź, Jonkisz (62. Mokrzycki), Bętkowski, Gębalski.

Zmiany: Tomala – Kolbusz, Wasiluk, Mokrzycki, Piechniak, Siudak, Kozdra.

Warta Poznań: Laskowski – Siwek, Dejewski, Kieliba, Kiełb – Laskowski, Marciniak – Brzostowski, Goździk (80. Cywiński), Ciarkowski (90+1. Chromiński) – Broź (65. Spławski).

Zmiany: Filipowiak – Spławski, Szynka, Biegański, Cywiński, Chromiński, Ngamayama.

Sędziowie: Daniel Kurczyński