ROW Rybnik – Polonia W. 1:1 (koniec) | Raków – Puszcza 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Błękitni 1:2 (koniec)
Odra O. – Siarka T. 4:3 (koniec) | Stal S. W. – GKS Bełchatów 0:0 (koniec) | Warta – Gryf 2:2 (koniec)
Olimpia E. – Legionovia 4:3 (koniec) | Polonia B. – Radomiak 0:3 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:1 (1:0)
Polonia Warszawa
Sobota 15.04.2017, 12:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • 26. kolejka

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na pozostałe. Do zobaczenia! (13:53:42)

Po 93 minutach gry można powiedzieć tylko jedno: rybniczanie tracą zwycięstwo z własnej winy. Polonia Warszawa znakomicie odnalazła się w drugiej połowie, dzięki czemu zdołała w końcówce wyrównać. Wielkie brawa dla przyjezdnych za wykonanie ogromnej pracy.

90+3

90+3
    Co się dzieje! Piłka przemknęła tuż obok słupka! Mamy remis, sędzia kończy widowisko w Rybniku.

90+3
    To już ostatnie chwile. Będzie rzut wolny dla zielono-czarnych. Żółtą kartką ukarany Cezary Sauczek.

90+2
    Poloniści przy piłce. Chwila nieuwagi i z kontrą próbują wyjść gospodarze. Coraz goręcej na boisku!
    90+2. Rafał Zembrowski może okazać się istnym wybawieniem Polonii. Czy tak się stanie?

90+1
    Arbiter przedłużył spotkanie o dodatkowe 3 minuty. Rybniczanie pomimo przewagi tracą gola w kluczowym momencie.

90
    Gol dla Polonii W.!
    Co się wydarzyło! Totalny chaos na linii bramkowej. Bronił Kajzer, wyciągając rękę to w lewo to w prawo. Istna kopanina. Piłka dosłownie na linii bramkowej została dobita przez RAFAŁA ZEMBROWSKIEGO!

89
    Rozpaczliwa obrona twierdzy Rybnik trwa. Polonia to z rzutu rożnego, to z wolnego.

88
    Szymon Popiela w miejsce Pawła Jaroszewskiego. Rybniczanie mają w zanadrzu jeszcze jedną roszadę.

87
    Piekielnie gorąco! Sędzia już sięgał po gwizdek, lecz w ostatniej chwili zrezygnował. Było czysto! Sauczek upadł w polu karnym, lecz nie można było dopatrzeć się faulu.

86
    Warszawianie nieco cofnięci. Szykuje się jeszcze jedna zmiana w ekipie gospodarzy.

85
    Co prawda "Gladiator" mają liczebną przewagę, jednakże należy pamiętać, że spoglądając w historię ROW-u, można wyciągnąć wnioski, iż rybniczanie nie potrafią grać w przewadze. Przykładem jest ostatni mecz z Kotwicą Kołobrzeg.

84
    Dzieje się! Litwin Donatas Nakrosius fauluje od tyłu zawodnika gospodarzy, gdy ten chciał wyprowadzić kontratak. Zawodnik Czarnych Koszul wylatuje z boiska. ROW do końca meczu będzie grał w przewadze.

83
    Dobra okazja dla miejscowych. Jarabica minimalnie ponad poprzeczką. Były gracz Cracovii zebrał należyte oklaski.

82
    Gojny na drugą flankę. Wojdyga fauluje Koleczko. ROW przed szansą z rzutu wolnego. Jak nie teraz, to kiedy?

80
    Jarabica głową na aut. Cały czas w posiadaniu futbolówki jest Polonia Warszawa. Do końca meczu pozostało 10 minut. Czy coś się jeszcze zmieni?