Resovia – Podhale N. Targ 1:3 (koniec) | Jarosław – Garbarnia 0:2 (koniec) | Spartakus – Małogoszcz 1:0 (koniec)
Orlęta – Avia 4:2 (koniec) | Stal Rz. – Cosmos N. 3:0 (koniec) | Motor – Biała Podlaska 3:1 (koniec)
Soła – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Unia T. – KSZO 1:1 (koniec)
Resovia
1:3 (0:0)
Podhale Nowy Targ
Sobota 15.04.2017, 12:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV • Runda 24

90+6
    Koniec meczu. Pierwsza połowa kompletnie nieudana, w drugiej połowie mieliśmy świetne widowisko, gdzie Podhale grało zdecydowanie lepiej od gospodarzy i zasłużenie wygrywa mecz. Gospodarze spędzą święta w średnim nastroju. Dziękuję za śledzenie relacji. (13:57:45)

90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczyk (Podhale Nowy Targ).

90+3
    Gol dla Podhala!
    Wzorowo wyprowadzona kontra zawodników Podhala, wrzutka na 10 metr do Dudy, ten przyjmuje i uderza przy długim słupku.

89
    Resovia musi atakować mając jednego zawodnika mniej, Podhale Nowy Targ stara się kontrować w miarę możliwości

85
    Rzut wolny dla Resovii, Buczek niecelnie obok bramki

82
    Podhale utrzymuje się przy piłce przez długi czas, w końcu jednak zagrywają niecelnie i Resovia rozpoczyna z autu

81
    Dwójkowa akcji Potońca i Komorka, ten drugi oddaje strzał sprzed pola karnego, piłka szybuje nad bramką

78
    Dwójkowa akcja zawodników Podhala Nowy Targ, nieudane dośrodkowanie w pole karne, jednak pechowa interwencja Dariusza Frankiewicza powoduje że Marcin Pietryka nie ma żadnych szans na interwencje. Podhale znowu prowadzi jedną bramką

73
    W końcu rozkręcił nam się mecz. Druga połowa obfituje w składne akcje, mamy sporo zwrotów akcji no i przede wszystkim bramki.

71
    Gol dla Resovii!
    Rzut wolny zatrzymuje się na murze, Pałys-Rydzik wyprowadza kontrę, holując piłkę kilkadziesiąt metrów, zagrywa na prawą stronę, dośrodkowanie kończy głową Buczek, 1:1

69
    Druga żółta kartka, tym razem zagrywa piłkę ręką i przerywa groźną kontrę zawodników Podhala.

67
    Dobre uderzenie Wiejaka, piłka minimalnie mija słupek Różalskiego

65
    Nawrot objeżdża lewą flanką obronę Podhala i wbiega w pole karne, kąt jednak zbyt ostry. Podhale ma rzut rożny
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.