Sandecja – Stal M. 1:0 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:0 (0:0)
Stal Mielec
Środa 19.04.2017, 18:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

Po słabiej pierwszej połowie obserwowaliśmy nieco lepsze widowisko w drugich 45. minutach. Zawodnicy Sandecji zdołali strzelić bramkę, która dała im zwycięstwo i fotel lidera Nice I Ligi! Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Lajfy.com! (19:57:03)

90+5

90+4
    Mateusz Wdowiak otrzymał prostopadłe podanie od Piszczka, ale nie zdołał wygrać przebitki z Sebastianem Zalepą i piłka wyszła na aut.

90+4
    Zawodnicy Stali rzucili wszystkie siły do ataku. Na połowie gości pozostał tylko Marek Kozioł.

90+3
    Prostopadłe podanie Wdowiaka do Piszczka, ale podanie pomocnika Sandecji było zbyt mocne i piłka przejęta przez obrońców Stali.

90+2
    Krótko rozegrany stały fragment gry, Trafford biegnie do narożnika, gdzie próbuje skraść trochę czasu, ale szybko traci piłkę.

90+1
    Rzut wolny dla Sandecji na wysokości pola karnego.

90
    Sędzia główny doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Małkowski zagrywa na drugą stronę do Piszczka, który odgrywa do Wdowiaka na 16. metr. Ten decyduje się na uderzenie, lecz trafia wprost w Marka Kozioła!

88
    Kolejne długie podanie na wychodzącego Piszczka, ale obrońcy Stali skutecznie blokują napastnikowi Sandecji dojście do futbolówki, która ostatecznie ląduje w rękach Kozioła.

87
    Piłkarze Stali rzucili się do ataku, ale nie potrafią przedrzeć się w pole karne Sandecji.

86
    Zmiana w drużynie Stali Mielec. W miejsce Piotra Głowackiego wchodzi Szymon Urbaniak.

85
    Długie podanie Szufryna do Piszczka, ale napastnik gospodarzy nie przewidział intencji swojego klubowego kolegi i piłka trafiła w ręce Kozioła.

84
    Zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Wojciecha Trochima wchodzi Charlie Trafford.

83
    Krzysztof Drzazga faulowany na 35. metrze. Goście szybko wznawiają grę, ale szybko tracą piłkę.

82
    Dośrodkowanie w pole karne Sandecji, piłkę musnął Sulewski, ale ta ostatecznie trafiła do Radlińskiego.

81
    Piłkarze Stali od dłuższej chwili utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią znaleźć sposobu na przedostanie się pod bramkę Łukasza Radlińskiego.