GKS K. – GKS T. 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Wisła Pu. 3:1 (koniec) | Chojniczanka – Sandecja 1:2 (koniec)
Bytovia – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Stomil – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | Wigry – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Sobota 29.04.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:09:36)

Spotkanie między obydowama zespołami oglądało się zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie. Po przerwie tempo spotkanie nieco spadło, gra się zaostrzyła i stała się bardziej "szarpana". Drutex-Bytovia remisuje bezbramkowo z Olimpią Grudziądz.

90+5

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Angielski (Olimpia Grudziądz).

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Kurowski (Olimpia Grudziądz).

90+2
    Ostatnie minuty nadziei obu zespołów. Nieco lepiej prezentuje się jednak Drutex-Bytovia. Brakuje im jednak strzałów na bramkę.

90
    Sędzia dolicza co najmniej 5 minut.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Klemenz, na boisku pojawia się Kłus.

86
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Jasiński.

85
    Ostatnie minuty nieco na korzyść Bytovii. Stwarzają sobie sytuację pod bramką, ale brakuje im strzałów na bramkę gości.

83
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wilk, na boisku pojawia się J.Bąk.

79
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Poczobut.

78
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Feruga.

75
    Strzał Łukowskiego na bramkę Gerarda Bieszczada zza pola karnego, ale nie sprawiło to uderzenie większych problemów bytowskiemu golkiperowi.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Klemenz (Olimpia Grudziądz).

71
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Wolski.

70
    W ostatnich minutach gra nieco się uspokoiła. Być może są to minuty spokoju przed ostatecznym starciem w końcowym kwadransie spotkania.

65
    W ostatnich minutach nieco lepiej grają goście. Stwarzają sobie więcej okazji. Próbują w szczególności strzałów z dystansu, jednak brakuje im nieco celności.