Raków – Błękitni 1:0 (koniec) | Warta – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Odra O. – Puszcza 1:1 (koniec)
Stal S. W. – Gryf 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 3:2 (koniec) | Olimpia E. – Siarka T. 3:0 (koniec)
Kotwica – Olimpia Z. 1:2 (koniec)
Olimpia Elbląg
3:0 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 29.04.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuję Państwu za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne transmisje na naszym portalu! (18:59:08)
    Pozytywy w Siarce to powrót do gry Konrada Stępnia, a także kilkuminutowy występ wychowanka Wawrylaka.

Po bardzo kiepskiej drugiej połowie w wykonaniu Siarki komplet punktów zostaje w Elblągu. Olimpia zasłużenie wygrała, gdyż była drużyną skuteczniejszą i miała w swoich szeregach bardziej doświadczonych zawodników, którzy potrafili przechylić szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.

90+3

90+2
    Stępień próbował wyprowadzić kontrę, lecz jego partnerzy z drużyny pochowali się za obrońcami i doświadczony gracz Siarki musiał zwolnić akcję.

90+1
    Daniel Koczon próbował strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego zaskoczyć bramkarza Olimpii.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Po dośrodkowaniu z kornera piłka ląduje w rękach Dybowskiego.

89
    Dobra interwencja Wawrylaka w obronie i będzie rzut rożny dla Olimpii.

88
    Gracze Olimpii rozgrywają piłkę na własnej połowie zmuszając przyjezdnych do biegania.

87
    Niepotrzebny faul Koczona przy linii bocznej boiska. Kapitan Siarki ma sporo szczęścia, że nie otrzymał żółtej kartki.

87
    Środkiem pola próbował przedzierać się Stępień, lecz zbyt daleko odskoczyła mu piłka.

86
    Zza pola karnego uderzył Koczon, lecz piłka przeszła obok słupka.

85
    Gra toczy się w środku boiska, w grze obu drużyn jest sporo niedokładności

84
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Żebrakowski, na boisku pojawia się Wawrylak.

83
    Dobra interwencja Waleńcika w obronie przerywa atak gospodarzy.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Iwanowski (Olimpia Elbląg).

82
    Po kontrze Olimpii szansę mógł mieć Kołosov, lecz zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

80
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut. Zawodnicy sprawiają wrażenie jakby oczekiwali na końcowy gwizdek sędziego.