Raków – Błękitni 1:0 (koniec) | Warta – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Odra O. – Puszcza 1:1 (koniec)
Stal S. W. – Gryf 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 3:2 (koniec) | Olimpia E. – Siarka T. 3:0 (koniec)
Kotwica – Olimpia Z. 1:2 (koniec)
Odra Opole
1:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 29.04.2017, 16:30 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (18:31:24)

Wydawało się, że zaciekle atakujący w końcówce meczu opolanie dopną swego i zdobędą 3 punkty, ale w ostatniej akcji spotkania przyjezdni wyrównali. Gospodarze w przeciągu 90 minut mieli nieco więcej z gry, ale muszą zadowolić się podziałem punktów.

90+5

90+4
    Gol dla Puszczy!
    Strzelcem bramki MICHAŁ CZARNY.

90
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Furtak, na boisku pojawia się Wójcik.

86
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ STAROŃ.

84
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Mikołajczyk.

80
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Niemczyk.

75
    Coraz mocniejsze ataki Odry, ale wynik nadal bez zmian. Dużo pracy ma w ostatnim czasie defensywa Puszczy i jak na razie nie popełnia większych błędów.

70
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi W. Gancarczyk, na boisku pojawia się Staroń.

69
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Mar. Gancarczyk, na boisku pojawia się Mat. Gancarczyk.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Żurek (Puszcza Niepołomice).

65
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Mikulec, na boisku pojawia się Zawadzki.

60
    Pierwszy kwadrans drugiej połowy był wyrównany i nie przyniósł groźnych sytuacji pod obiema bramkami. Bramkarza nie mają zbyt wiele pracy.

58
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wepa, na boisku pojawia się Peroński.

46

W ostatnim kwadransie gra się nieco wyrównała, a nawet nieco przewagi było po stronie przyjezdnych. Stwarzali sobie sytuacje, ale zazwyczaj kończyły się one niecelnymi uderzeniami. Do przerwy bez bramek.