Huragan W. – Mot. Lubawa 1:1 (koniec) | Legia II – Tomaszów Maz. 0:3 (koniec) | Ursus – Widzew 1:1 (koniec)
MKS Ełk – Łowicz 1:3 (koniec) | Hur. Morąg – KS Drwęca 0:1 (koniec) | ŁKS Łom. – Concordia 0:0 (koniec)
ŁKS 1926 Łomża
0:0 (0:0)
Concordia Elbląg
Sobota 29.04.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Łomża • 3 liga, grupa I • Runda 25

Mecz ostatecznie kończy się bezbramkowym remisem. Więcej okazji strzeleckich stworzyli dzisiaj sobie gospodarze, ale byli bardzo nieskuteczni. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy również gorąco na kolejne relacje w naszym serwisie! (18:57:23)

90+4

90
    To już doliczony czas gry do tego spotkania. Ofensywne akcje w końcówce kreują jeszcze gospodarze, ale zablokowany zostaje strzał z bliskiej odległości!

80
    Powoli zbliżamy się do zakończenia tego widowiska. Kibice cały czas głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców.

75
    To już ostatni kwadrans tego spotkania. Póki co wiele wskazuje na to, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem.

70
    Kapitalną okazję strzelecką mieli goście. Na trybunach słychać tylko odgłos zawodu, gdy jeden z graczy Concordii uderzył z bliska obok bramki.

65
    ŁKS Łomża wymienia podania na połowie rywala. Nieźle jednak w defensywie spisują się goście. Jeden z graczy Concordii ukarany zostaje żółtą kartką.

60
    Za nami już godzina tej rywalizacji. ŁKS Łomża i Concordia Elbląg walczą zacięcie o zdobycie otwierającego trafienia.

55
    Dwa dośrodkowania z rzędu w pole karne łomżan, jednak żaden z graczy gości nie zdołał ostatecznie oddać uderzenia.

50
    Spokojny mamy początek drugiej odsłony spotkania. Za moment swoją grę od rzutu wolnego wznowią przyjezdni piłkarze.

46

Za nami już pierwsza odsłona tej rywalizacji. Łomżanie remisują bezbramkowo z Concordią Elbląg, choć szans na bramki w tym meczu zdecydowanie nie brakowało. Teraz obaj szkoleniowcy będą mogli pomóc swoim zawodnikom informacjami taktycznymi. Liczymy na pierwsze bramki w spotkaniu już za kilkanaście minut!

45+3

45+3
    Zbliżamy się już do końca pierwszej części spotkania. Wyborną okazję po kontrze mieli jeszcze gospodarze, ale napastnik przegrał pojedynek sam na sam!

40
    ŁKS Łomża wymienia podania na połowie rywala. Wszystko jednak kończy się stratą w próbie zagrania na wolne pole.

35
    Zbliżamy się powoli do zakończenia pierwszej odsłony spotkania. W dalszym ciągu czekamy na pierwsze trafienie w Łomży.

30
    Zdecydowanie zbyt mocne podanie na wolne pole otrzymał napastnik gości i w efekcie bez trudu wyłapał futbolówkę golkiper gości.

25
    Gra toczy się dzisiaj w niezłym tempie. Oba zespoły szukają swoich okazji do otwarcia wyniku rywalizacji.

17
    Bardzo szybko mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Na boisku melduje się w zespole gospodarzy zawodnik z numerem 4.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.