Pogoń II – Kleczew 0:1 (koniec) | Gwardia K. – Świt Skolwin 0:1 (koniec) | Lech II P. – KKS 3:0 (koniec)
Chwaszczyno – Przodkowo 1:0 (koniec) | Toruń – Pogoń Lęb. 3:0 (koniec) | Polonia Śr. – Górnik K. 1:1 (koniec)
Jarota – Wda 3:1 (koniec) | Vineta – Leśnik 0:1 (koniec) | Bałtyk G. – Chemik B. 1:0 (koniec)
Pogoń II Szczecin
0:1 (0:0)
Sokół Kleczew
Sobota 29.04.2017, 11:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • 3 liga, grupa II • Runda 25

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (12:53:11)

Sokół wygrał drugi mecz z rzędu z ekipą z Pomorza Zachodniego. Wygraną 1:0 w Szczecinie zapewnił przyjezdnym Arkadiusz Bajerski w sytuacji sam na sam z Hengerem. Generalnie wyrównane spotkanie. Obie drużyny oddały w nim strzał w słupek. W 30. minucie inicjatywę przejęli kleczewianie i pozwalali na coraz mniej rywalom. Efektem dojrzałej, a przede wszystkim skutecznej gry skromna wygrana. Sokół zostaje na górze tabeli, a rezerwiści wciąż walczą o utrzymanie.

90+3

90+1
    W ostatnich minutach spotkania szczecinianie wrzucają futbolówkę na chaos w pole karne Sokoła. Przyjezdni nie są w dużych opałach.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Korner dla Sokoła, jednak dośrodkowanie Thiakane nie sprawiło problemu defensorowi Pogoni. Piłka w centrum boiska.

87
    Wiele akcji Pogoni z wykorzystaniem Maćkowskiego. Dobrze radzi sobie z szarżami skrzydłowego Widelski, któremu pomaga Bajerski.

85
    Kowalczyk znów niewybrednie o pracy sędziego. Chodzi o zbyt częste przerywanie gry gwizdkiem. Arbiter mógłby już wyjąć kartkę z kieszonki.

84
    Trener Sokoła apeluje do podopiecznych o spokój w końcówce spotkania. Nacierają wściekle, ale chaotycznie gospodarze.

82
    Sygnalizowali zagranie ręką zawodnicy Pogoni, jednak sędzia nie przyznał im rzutu karnego, a nakazał kontynuować grę.

80
    Obst wysoko przerwał akcję na połowie Sokoła, ale nie zainicjował ataku, a skierował futbolówkę prosto do Łagodzińskiego.

79
    Denerwują się gospodarze po zmianie wyniku, a pośpiech oraz złość nie są dobrymi doradcami.

77
    Gol dla Sokoła!
    Strzelcem bramki ARKADIUSZ BAJERSKI.

Sokół na prowadzeniu w Szczecinie! Druga sytuacja podbramkowa Bajerskiego już wykorzystana. W sytuacji sam na sam wymanewrował Hengera i pomimo ostrego kąta, zdążył skierować piłkę do pustej bramki! Wielka radość przyjezdnych.

77
    Niesportowo Bajerski, który nie przyjął przeprosin od Stefaniaka, choć dostał tylko przypadkowo piłką w twarz.

76
    Zmiana w drużynie Sokół Kleczew: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się T. Koziorowski.

75
    Kwadrans do końca spotkania i wciąż bezbramkowo. Pewnie piłkarze obu drużyn liczą na coś więcej niż zdobycie punktu.

74
    Zmiana w drużynie Pogoń II Szczecin: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Zieliński.

73
    Ułańska szarża Obsta na prawej stronie boiska. Miał do podania jedynie Kowalczyka, którego pilnowało kilku przeciwników.