Chemik B. – Toruń 0:0 (koniec) | Leśnik – Pogoń II 1:5 (koniec) | KKS – Chwaszczyno 1:0 (koniec)
Przodkowo – Jarota 3:2 (koniec) | Wda – Gwardia K. 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Polonia Śr. 3:2 (koniec)
Górnik K. – Vineta 3:3 (koniec) | Kleczew – Lech II P. 6:1 (koniec) | Świt Skolwin – Bałtyk G. 1:1 (koniec)
Świt Skolwin
1:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia
Środa 03.05.2017, 18:00 • Stadion Miejski, Skolwin • 3 liga, grupa II

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:27:46)

Świt Skolwin zremisował w meczu na szczycie tabelki rundy wiosennej z Bałtykiem Gdynia. Prowadzenie dał gospodarzom z rzutu karnego Paweł Krawiec, a wyrównał w ostatnim kwadransie Tomasz Bejuk. Na marginesie warto wspomnieć, że były napastnik Kotwicy Kołobrzeg mógł w przeszłości trafić do klubu z północy Szczecina. Wynik nie krzywdzi drużyn. Pierwsza połowa dla Świtu, który przez 41 minut nie pozwolił rywalom na celne uderzenie. Po powrocie z szatni Bałtyk przyspieszył i choć gola zdobył szczęśliwego, to zasłużonego. Gdynianie pozostają kandydatami do awansu, a Świt na pocieszenie wciąż rządzi w rundzie wiosennej.

90+2

90+1
    Żółta kartka Atanackovicia za przewinienie na własnej połowie.

90
    Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

89
    Wrzutki na chaos w końcówce spotkania. Radzą sobie obrońcy obu klubów. Za moment sędzia ogłosi, ile minut dolicza do regulaminowego czasu.

87
    Kartka koloru żółtego za przewinienie taktyczne Jóźwiaka.

84
    Niewiele nowego na murawie. Trener Świtu Skolwin został najpewniej oddelegowany na trybunę, a że jej brak, to stoi za bandą reklamową.

82
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Krawiec, na boisku pojawia się Krystek.

80
    Małe zamieszanie z autem gola. Gra jednak dawno wznowiona i Świt już nie ma czego bronić. Próbuje ponownie zorganizować się do ataku.

78
    Gol dla Bałtyku!
    Strzelcem bramki TOMASZ BEJUK.

Rzut wolny przynosi Bałtykowi Gdynia gola na 1:1! Po wstrzeleniu Wesołowskiego piłka wpadła w pole karne i pod nogi Bejuka. Ten nie wahał się długo, a huknął płasko w narożnik bramki.

75
    Pojedynek Walkówa blisko chorągiewki boiska. Całe zamieszanie zakończone uderzeniem w kierunku przeciwnej. Kwadrans do końca meczu.

74
    Trochę wstrząśnięty, zmieszany Bałtyk wszystkimi kartkami oraz zmianami. Od kilku minut nie stworzył sytuacji podbramkowych, a czas ucieka.

72
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Filipowicz, na boisku pojawia się Walków.

70
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Kuzimski, na boisku pojawia się Buławski.

69
    Kartki chodzą parami. Bidny upomniany za kopanie piłki po gwizdku sędziego.

68
    Przewinienie taktyczne Młynarczyka zasłużyło w oczach sędziego na żółtą kartkę.

67
    Bidny celebrował długo wznowienie gry z autu. Znacznie dłużej niż trwała akcja Świtu Skolwin. Będzie szansa na poprawkę z rzutu wolnego.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 16. Krawiec (kar.) – 78. Bejuk

Kartki:   42. Odlanicki-Poczobut (SSK), 69. Bidny (SSK), 87. Jóźwiak (SSK) – 42. Bejuk (BAG), 68. Młynarczyk (BAG), 90+1. Atanacković (BAG)

Świt Skolwin: Matłoka – Graś, Bil, Odlanicki-Poczobut, Bidny – G. Szczepanik, O. Szczepanik – Krawiec (82. Krystek), Ortel, Jóźwiak – Filipowicz (72. Walków).

Zmiany: Szybka – Ładziak, Krystek, Walków, Andrzejewski, Kurczak, Blasius.

Bałtyk Gdynia: Matysiak – Wypij, Sadowski, Karasiński, Wesołowski – Kuzimski (70. Buławski), Atanacković, Zyska (36. Rzepa), Poręba (46. Klecha) – Młynarczyk – Bejuk.

Zmiany: Skrzypoczka – Gołubiński, Szopiński, Klecha, Buławski, Rzepa, Krysiński.

Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń)