MKS Kluczbork – Stomil 1:2 (koniec) | Bytovia – Chrobry 2:1 (koniec) | Olimpia G. – Chojniczanka 0:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Podbeskidzie 3:0 (koniec) | Miedź – Stal M. 1:2 (koniec) | Wigry – Zagłębie S. 0:3 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:1 (1:0)
Chrobry Głogów
Środa 17.05.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • Runda 31

Dziękuję za uwagę! (19:54:51)

Koniec spotkania Bytovia ostatecznie wyrywa zwycięstwo chrobremu, chociaż nie było łatwo. Wygrywa pierwszy mecz od 12 listopada.

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Surdykowski (Drutex-Bytovia Bytów).

90
    Fantastyczne uderzenie Wilka, wydawało się, że futbolówka wpadnie w samo okienko bramki gości, jednak minimalnie minęła okienko bramki Chrobrego.

90
    Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

85
    Bardzo duże emocje w Bytowie. Dwóch trenerów Bytovii na trybunach. Wszyscy w Bytowie chcieliby zwycięstwa. Chrobry od kilku chwil okupuje bramkę Bytovii.

81
    Adrian Stawski odesłany na trybuny.

75
    Ostatnie minuty ze wskazaniem na Bytovię. Chrobry atakuje głównie po kontratakach.

73
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Serafin.

71
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi B.Machaj, na boisku pojawia się Danielak.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Gąsior (Chrobry Głogów).

67
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki Lukas BIELAK.
    Fantastyczne uderzenie Lukasa BIELAKA z dystansu, Gospodinow bez szans, bezbłędne uderzenie.

61
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Monterde, na boisku pojawia się Klichowicz.

61
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Poczobut, na boisku pojawia się Wilk.

61
    Chrobry spokojnie rozgrywa piłkę, Bytovia tworzy akcje, ale niewiele z tego wynika. Surdykowskiemu przed chwilą zabrakło naprawdę niewiele, aby wpakował piłkę do siatki Gospodinowa.

55
    W pierwszych minutach po straceniu gola wyraźnie Bytovia wyraźnie nie mogła się odnaleźć, Chrobry atakował, Bytovii natomiast było trudno odnaleźć się na boisku, w ostatnich minutach już wygląda to nieco lepiej po stronie Bytovii.

48
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki Sebastian BONECKI.
    Po uderzeniu Iłkowa-Gołąba futbolówkę przed siebie wybija Gerard Bieszczad, tam do futbolówki dopada Sebastian Bonecki i pakuje piłkę do siatki gospodarzy. Ponownie mamy remis w Bytowie.

Krystian Błank

Gole: 45+2. Surdykowski (kar.), 67. Bielak – 48. Bonecki

Kartki:   26. Poczobut (BTW), 90+3. Surdykowski (BTW) – 28. Pawlik (CHR1), 45+1. Wieteska (CHR1), 68. Gąsior (CHR1)

MKS Bytovia Bytów: Bieszczad – Wilczyński, Wróbel, Gonzalez, Bielak – Wolski (73. Serafin), Poczobut (61. Wilk), Rzuchowski, Wacławczyk, Monterde (61. Klichowicz) – Surdykowski.

Zmiany: Szromnik – Kamiński, Serafin, Wilk, J.Bąk, Klichowicz, Ploj.

Chrobry Głogów: Gospodinow – Ilków-Gołąb, Wieteska, Michalec, Wawszczyk – B.Machaj (71. Danielak), Bonecki, Pawlik (46. Gąsior), M.Machaj, Szczepaniak – Sędziak (18. Wojciechowski).

Zmiany: Janicki – Michalski, Borecki, Gąsior, Kona, Danielak, Wojciechowski.

Sędziowie: Kiełczewski, Sobczak, Sadowski, Karski