Wisła Pł. – Zagłębie L. | 1:2 (koniec) | | | Piast – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Wisła K. – Pogoń | 4:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | GKS K. – MKS Kluczbork | 2:3 (koniec) | | | Miedź – GKS T. | 3:2 (koniec) |
Stal S. W. – ROW Rybnik | 2:0 (koniec) | | | Gryf – Radomiak | 3:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Warta – Rozwój | 0:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Błękitni | 2:1 (koniec) | | | Odra O. – Kotwica | 1:2 (koniec) |
Legionovia – Siarka T. | 1:0 (koniec) |
Legia II – Ruch W. M. | 1:1 (koniec) | | | Łowicz – Ursus | 2:1 (koniec) | | | ŁKS Łom. – Huragan W. | 3:0 (koniec) |
Mot. Lubawa – MKS Ełk | 0:0 (17:00) |
Lech II P. – Pogoń Lęb. | 2:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Górnik K. | 1:0 (koniec) | | | Wda – KKS | 4:1 (koniec) |
Polonia Śr. – Toruń | 1:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Kleczew | 1:0 (koniec) | | | Jarota – Leśnik | 2:0 (koniec) |
Vineta – Bałtyk G. | 0:2 (koniec) |
Miedź II – Rekord | 0:0 (koniec) | | | Stal B. – Górnik II | 1:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Śląsk II | 1:0 (koniec) |
Olimpia K. – Ruch Z. | 2:5 (koniec) | | | Polkowice – Górnik W. | 2:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Skra | 2:0 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Pawłowice Śl. | 2:1 (koniec) |
Biała Podlaska – Trzebinia-Siersza | 0:4 (koniec) | | | Garbarnia – Avia | 3:1 (koniec) | | | Małogoszcz – Podhale N. Targ | 1:3 (koniec) |
Soła – Unia T. | 2:1 (koniec) | | | Resovia – Orlęta | 0:0 (koniec) | | | Jarosław – Stal Rz. | 0:5 (koniec) |
Motor – Karpaty K. | 3:1 (koniec) |
Chievo – AS Roma | 3:5 (koniec) | | | Napoli – Fiorentina | 4:1 (koniec) |
Gijón – Real Betis | 2:2 (koniec) | | | Leganés – Alaves | 1:1 (koniec) | | | Deportivo – Las Palmas | 3:0 (koniec) |
Sevilla – Osasuna | 5:0 (koniec) |
Bayern – Freiburg | 4:1 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 4:3 (koniec) | | | Borussia M. – Darmstadt | 2:2 (koniec) |
Hertha – Bayer | 2:6 (koniec) | | | FC Koln – Mainz | 2:0 (koniec) | | | Hamburg – Wolfsburg | 2:1 (koniec) |
Ingolstadt – Schalke 04 | 1:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Augsburg | 0:0 (koniec) | | | Eintracht – RB Lipsk | 2:2 (koniec) |
Wenezuela – Niemcy | 2:0 (koniec) | | | Argentyna – Anglia | 0:3 (koniec) | | | Vanuatu – Meksyk | 2:3 (koniec) |
Korea Płd. – Gwinea | 3:0 (koniec) |
AS Nancy – Saint-Étienne | 3:1 (koniec) | | | Lorient – Bordeaux | 1:1 (koniec) | | | Lille – Nantes | 3:0 (koniec) |
Olympique – Bastia | 1:0 (koniec) | | | Lyon – Nice | 3:3 (koniec) | | | PSG – Caen | 1:1 (koniec) |
Toulouse – Dijon | 0:0 (koniec) | | | Angers – Montpellier | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Monaco | 2:3 (koniec) |
Guingamp – Metz | 1:0 (koniec) |
Jihlava – Příbram | 1:1 (koniec) | | | Mlada – Slavia | 1:2 (koniec) | | | Brno – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
Dukla – Zlín | 1:0 (koniec) | | | Jablonec – Teplice | 0:0 (koniec) | | | Bohemians – Karvina | 2:0 (koniec) |
Sparta – Hradec Kralove | 3:2 (koniec) | | | Slovacko – Slovan | 0:1 (koniec) |
Gać – Kobierzyce | 3:0 (koniec) |
finał
Wolfsberger AC
2:1
(1:1)
Austria Wiedeń
Gole:
2. Offenbacher (kar.), 58. Tschernegg – 13. Pires
Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 4:9. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:0. Foule: 26:8.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 29. Palla (WAC), 32. Ouedraogo (WAC), 84. Sollbauer (WAC) – 1. Mohammed (AUV), 57. Pires (AUV), 78. Friesenbichler (AUV), 89. Kayode (AUV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 4:9. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:0. Foule: 26:8.
Wolfsberger AC:
Kofler (C) – Zundel, Sollbauer, Hüttenbrenner, Palla (46. Standfest) – Nutz, Offenbacher, Tschernegg, Klem – Orgill, Ouedraogo (79. Prosenik). Trenér: Heimo Pfeifenberger.
Zmiany: Sallinger – Rosenberger, Standfest, Leitgeb, Drescher, Topčagič, Prosenik.
Trener:
Austria Wiedeń: Hadžikič – Salamon, Filipovič, Mohammed, Larsen (75. De Paula)– Holzhauser, Serbest, Grünwald (C) (71. Friesenbichler) – Tajouri (85. Kvasina), Kayode, Pires. Trenér: Thorsten Fink
Zmiany: Pentz – Gluhakovič, Cancola, Prokop, Kvasina, Friesenbichler, De Paula.
Trener:
Zmiany: Sallinger – Rosenberger, Standfest, Leitgeb, Drescher, Topčagič, Prosenik.
Trener:
Austria Wiedeń: Hadžikič – Salamon, Filipovič, Mohammed, Larsen (75. De Paula)– Holzhauser, Serbest, Grünwald (C) (71. Friesenbichler) – Tajouri (85. Kvasina), Kayode, Pires. Trenér: Thorsten Fink
Zmiany: Pentz – Gluhakovič, Cancola, Prokop, Kvasina, Friesenbichler, De Paula.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Strzelcem bramki TSCHERNEGG.