Wisła Pł. – Zagłębie L. | 1:2 (koniec) | | | Piast – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Wisła K. – Pogoń | 4:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | GKS K. – MKS Kluczbork | 2:3 (koniec) | | | Miedź – GKS T. | 3:2 (koniec) |
Stal S. W. – ROW Rybnik | 2:0 (koniec) | | | Gryf – Radomiak | 3:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Warta – Rozwój | 0:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Błękitni | 2:1 (koniec) | | | Odra O. – Kotwica | 1:2 (koniec) |
Legionovia – Siarka T. | 1:0 (koniec) |
Legia II – Ruch W. M. | 1:1 (koniec) | | | Łowicz – Ursus | 2:1 (koniec) | | | ŁKS Łom. – Huragan W. | 3:0 (koniec) |
Mot. Lubawa – MKS Ełk | 0:0 (17:00) |
Lech II P. – Pogoń Lęb. | 2:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Górnik K. | 1:0 (koniec) | | | Wda – KKS | 4:1 (koniec) |
Polonia Śr. – Toruń | 1:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Kleczew | 1:0 (koniec) | | | Jarota – Leśnik | 2:0 (koniec) |
Vineta – Bałtyk G. | 0:2 (koniec) |
Miedź II – Rekord | 0:0 (koniec) | | | Stal B. – Górnik II | 1:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Śląsk II | 1:0 (koniec) |
Olimpia K. – Ruch Z. | 2:5 (koniec) | | | Polkowice – Górnik W. | 2:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Skra | 2:0 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Pawłowice Śl. | 2:1 (koniec) |
Biała Podlaska – Trzebinia-Siersza | 0:4 (koniec) | | | Garbarnia – Avia | 3:1 (koniec) | | | Małogoszcz – Podhale N. Targ | 1:3 (koniec) |
Soła – Unia T. | 2:1 (koniec) | | | Resovia – Orlęta | 0:0 (koniec) | | | Jarosław – Stal Rz. | 0:5 (koniec) |
Motor – Karpaty K. | 3:1 (koniec) |
Chievo – AS Roma | 3:5 (koniec) | | | Napoli – Fiorentina | 4:1 (koniec) |
Gijón – Real Betis | 2:2 (koniec) | | | Leganés – Alaves | 1:1 (koniec) | | | Deportivo – Las Palmas | 3:0 (koniec) |
Sevilla – Osasuna | 5:0 (koniec) |
Bayern – Freiburg | 4:1 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 4:3 (koniec) | | | Borussia M. – Darmstadt | 2:2 (koniec) |
Hertha – Bayer | 2:6 (koniec) | | | FC Koln – Mainz | 2:0 (koniec) | | | Hamburg – Wolfsburg | 2:1 (koniec) |
Ingolstadt – Schalke 04 | 1:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Augsburg | 0:0 (koniec) | | | Eintracht – RB Lipsk | 2:2 (koniec) |
Wenezuela – Niemcy | 2:0 (koniec) | | | Argentyna – Anglia | 0:3 (koniec) | | | Vanuatu – Meksyk | 2:3 (koniec) |
Korea Płd. – Gwinea | 3:0 (koniec) |
AS Nancy – Saint-Étienne | 3:1 (koniec) | | | Lorient – Bordeaux | 1:1 (koniec) | | | Lille – Nantes | 3:0 (koniec) |
Olympique – Bastia | 1:0 (koniec) | | | Lyon – Nice | 3:3 (koniec) | | | PSG – Caen | 1:1 (koniec) |
Toulouse – Dijon | 0:0 (koniec) | | | Angers – Montpellier | 2:0 (koniec) | | | Rennes – Monaco | 2:3 (koniec) |
Guingamp – Metz | 1:0 (koniec) |
Jihlava – Příbram | 1:1 (koniec) | | | Mlada – Slavia | 1:2 (koniec) | | | Brno – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
Dukla – Zlín | 1:0 (koniec) | | | Jablonec – Teplice | 0:0 (koniec) | | | Bohemians – Karvina | 2:0 (koniec) |
Sparta – Hradec Kralove | 3:2 (koniec) | | | Slovacko – Slovan | 0:1 (koniec) |
Gać – Kobierzyce | 3:0 (koniec) |
finał
Jarota Jarocin
2:0
(0:0)
Leśnik Manowo
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Dawid Borucki
Gole:
53. GROBELNY, 90+4. ANTKOWIAK
Sędziowie: Michał Dzwonkowski (Piotrków Trybunalski) – Marek Marcinkowski, Przemysław Wróbel – Wojciech Hodowicz
Widownia:
Kartki: 40. Karpiński (LEM), 90. Kaczmarek (LEM)
Spudłowany karny!:
Jarota Jarocin:
1. D. Malina – 2. J. Ludwiczak (74' 8. K. Matuszak), 3. D. Błaszczyk, 4. D. Piróg, 11. C. Nnamani (85' 9. M. Dunaj), 13. P. Skokowski, 14. M. Grobelny, 16. J. Pacyński (67' 6. J. Czapliński), 17. P. Garbarek (c), 20. H. Antkowiak, 21. F. Szewczyk (80' 5. Ł. Rylukowski)
Zmiany: 30. S. Kmiecik – 5. Ł. Rylukowski, 6. J. Czapliński, 8. K. Matuszak, 9. M. Dunaj, 19. D. Idzikowski, 22. D. Najduch
Trener:
Leśnik Manowo: 1. T. Tkacz – 5. M. Bień, 10. M. Gozdal, 9. J. Karpiński, 6. F. Walaszczyk (89' 14. P. Kosmala), 18. P. Szostak, 11. P. Rakowski (89; 19. K. Sochaj), 22. M. Kaczmarek, 8. B. Maciukajć, 23. P. Jakubowski (94' 69. B. Gorgol), 4. C. Bać
Zmiany: 12. K. Zalewski – 14. P. Kosmala, 69. B. Gorgol, 19. K. Sochaj
Trener:
Zmiany: 30. S. Kmiecik – 5. Ł. Rylukowski, 6. J. Czapliński, 8. K. Matuszak, 9. M. Dunaj, 19. D. Idzikowski, 22. D. Najduch
Trener:
Leśnik Manowo: 1. T. Tkacz – 5. M. Bień, 10. M. Gozdal, 9. J. Karpiński, 6. F. Walaszczyk (89' 14. P. Kosmala), 18. P. Szostak, 11. P. Rakowski (89; 19. K. Sochaj), 22. M. Kaczmarek, 8. B. Maciukajć, 23. P. Jakubowski (94' 69. B. Gorgol), 4. C. Bać
Zmiany: 12. K. Zalewski – 14. P. Kosmala, 69. B. Gorgol, 19. K. Sochaj
Trener:
Sędziowie: Michał Dzwonkowski (Piotrków Trybunalski) – Marek Marcinkowski, Przemysław Wróbel – Wojciech Hodowicz
Widownia:
Zmiana w drużynie Leśnik Manowo: z boiska schodzi Walaszczyk, na boisku pojawia się Kosmala.