Górnik – Wybrzeże 29:20 (koniec)
Górnik Zabrze
29:20 (16:8)
Energa Wybrzeże Gdańsk
Poniedziałek 22.05.2017, 19:00 • Hala Sportowa Pogoń, Zabrze • Puchar PGNIG Superligi

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (20:29:46)

Pewna wygrana zabrzan w meczu o finał Pucharu Superligi. Po przerwie kontrolowali przebieg wydarzeń, cały czas mieli sporą przewagę nad rywalem. Przypomnijmy, że finał już w najbliższy czwartek.

Koniec meczu. (29:20)

60
    Jeszcze na karę załapał się Głuch. (29:20)
    60
    Abram trafia po szybkiej akcji. (29:20)
    60
    Trafia do bramki Wróbel. (29:19)

59
    Piątek po raz trzeci dzisiaj zostaje ukarany dwoma minutami i efekcie dostaje czerwoną kartkę! (29:18)

59
    Ten sam błąd po chwili popełnia Fąfara. (29:18)

58
    Gauden nadepnął na linię szóstego metra. (29:18)
    58
    Po szybkiej akcji trafia Głuch. (29:18)
    57
    Fąfara kończy kontrę. (28:18)

57
    Jeszcze jedna parada Korneckiego. (27:18)

56
    Piłka po rzucie Fąfary obija poprzeczkę. (27:18)

54
    Przejęli piłkę goście, ale nie skończyli swojej akcji golem. Kolejna obrona Korneckiego. (25:17)