Lechia – Sandecja 3:2 (koniec) | Arka – Spartaks 1:2 (koniec) | Wisła K. – Puszcza 1:0 (koniec)
Wisła Kraków
1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Wtorek 04.07.2017, 17:30 • Kalwaria Zebrzydowska • Spotkania towarzyskie

To tyle z Kalwarii Zebrzydowskiej, za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:21:50)

Kończy się spotkanie w Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym spotkaniu skromnie wygrywa Wisła Kraków, pokonując Puszczę Niepołomice 1:0 po golu Ondraska. Mecz nie porywał. Toczył się on w spokojnym tempie.

90

90
    Jeszcze Wojtkowski fauluje w końcówce na połowie rywala.

87
    Faulowany jeden z zawodników Wisły na własnej połowie w pobliżu narożnika boiska. Będzie wznawiał grę od rzutu wolnego Buchalik.

85
    Boguski świetnie zszedł do środka z lewej strony boiska. Będąc w polu karnym oddał mocny strzał, jednak futbolówka poleciała nad poprzeczką!

85
    Poszkodowanym Bartosz. Szybko jednak została mu udzielona interwencja medyczna i będzie zdolny do dokończenia zawodów!

84
    Leży teraz zawodnik Wisły w środku pola. Potrzebna jest interwencja medyczna.

83
    Faulowany Wojtkowski w środku pola.

82
    Mamy teraz korner dla Puszczy. Domański krótko zagrał piłkę w pole karne, zrobiło się nieco groźnie, ale ostatecznie Biała Gwiazda oddaliła zagrożenie.

80
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Llonch, na boisku pojawia się Skórski.

79
    Gol dla Wisły!
    Strzelcem bramki ZDENEK ONDRASEK.

Mamy nareszcie bramkę. Wojtkowski będąc na 20. metrze zdecydował się na rozegranie na prawe skrzydło. Tam będący Kostal wstrzelił futbolówkę w pole karne, gdzie czekał Ondrasek, który pewnym strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali!

79
    Co raz mniej czasu do końca. Czy bezbramkowy remis w Kalwarii Zebrzydowskiej ulegnie zmianie?

77
    Ondrasek dostał piłkę na prawym skrzydle. Szybko zgrał do Wojtkowskiego, jednak chwilę później przechwycili futbolówkę rywale.

76
    Teraz Domański szukał swojej okazji z dystansu. Ponownie bez większych problemów interweniuje Buchalik.

75
    Furtak schodził z prawego skrzydła, oddał płaski strzał, jednak pewnie interweniował Buchalik.

Kamil Kazmierczak

Gole: 79. Ondrasek

Wisła Kraków: I połowa: Cuesta – Cywka, Głowacki, Arsenić, Gonzalez, Sadlok – Stilić, Llonch, Brlek, Małecki – Carlitos.
    II połowa: Cuesta (59. Buchalik) – Cywka (59. Bartosz), Arsenić, Gonzalez (59. Velez), Pietrzak – Kostal, Brlek (73. Wojtkowski), Llonch (80. Skórski), Małecki (66. Boguski) – Carlitos (59. Halilović), Ondrasek.

Puszcza Niepołomice: I połowa: Sobieszczyk – Bartków, Czarny, Lepiarz (31. Stawarczyk), Mikołajczyk – Kotwica, Stefanik, Ryndak, Ziętarski, Żurek – Szynka.
    II połowa: Staniszewski, Furtak, Czarny (61. Lepiarz), Stawarczyk, Mikołajczyk – Uwakwe, Łanucha, Kulewicz, Zawadzki, Rodrigues, Domański