Irtysz Pawłodar – Crvena Zvezda | 1:1 (koniec) | | | Kajrat – Korcza | 1:1 (koniec) | | | Maccabi T.A. – KR Reykjavík | 3:1 (koniec) |
Shkendija – HJK | 3:1 (koniec) | | | Rużomberok – Brann | 0:1 (koniec) | | | Rabotnički – Dinamo M. | 1:1 (koniec) |
Kalju – Vidi FC | 0:3 (koniec) | | | Rheindorf – Dinamo Br. | 1:1 (koniec) | | | Brøndby – VPS | 2:0 (koniec) |
Liepaja – Suduva | 0:2 (koniec) | | | FC Vaduz – Odds BK | 0:1 (koniec) | | | Östersunds FK – Galatasaray | 2:0 (koniec) |
Gabala – Jagiellonia | 1:1 (koniec) | | | Haugesund – Lech P. | 3:2 (koniec) | | | Apollon – Zaria Balti | 3:0 (koniec) |
Valetta – Utrecht | 0:0 (koniec) | | | Astra – Zirä FK | 3:1 (koniec) | | | Progres – AEL Limassol | 0:1 (koniec) |
Beitar – Botew | 1:1 (koniec) | | | Norrköping – Trakai | 2:1 (koniec) | | | Slovan – Lyngby | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Bnei Yehuda | 1:1 (koniec) | | | Sturm – Mladost | 0:1 (koniec) | | | Hajduk – Lewski | 1:0 (koniec) |
Osijek – Luzern | 2:0 (koniec) | | | Aberdeen – Široki | 1:1 (koniec) | | | Cork City – Larnaka | 0:1 (koniec) |
Żeljeznicar – AIK Solna | 0:0 (koniec) | | | Ferencvaros – Midtjylland | 2:4 (koniec) | | | Panionios – Gorica | 2:0 (koniec) |
Shamrock – Mlada | 2:3 (koniec) | | | Valur – Domzale | 1:2 (koniec) |
Panama – Nikaragua | 2:1 (koniec) | | | USA – Martynika | 3:2 (koniec) |
Kroměříž – Ołomuniec | 0:0 (*17:00) |
finał
FK Rabotnički Skopje
1:1
(0:0)
Dinamo Mińsk
Gole:
90+1. Najdenov (kar.) – 53. Chvasčinskij
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 3:4. Foule: 16:22.
Sędziowie: Arnold Hunter – Richard Storey, David Anderson (všichni Sev.Irsko)
Widownia:
Kartki: 27. Herera (RAB), 58. Sahiti S. (RAB) – 73. Chvasčinskij (MNK), 90. Sachivko (MNK), 90+1. Galovič (MNK) 83. E. Sahiti (RAB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 3:4. Foule: 16:22.
FK Rabotnički Skopje:
Siskovki – Mitrev, Herera, Iliev (55. Bilali), Raso – Duranski (60. Sahiti E.), Najdenov, Trajčevski (C) – Sahiti S. (67. Kadriu), Velinov, Markoski.
Zmiany: Bozinovski – Bilali, Kadriu, Najdovski, Sahiti E., Stankovski, Todorov
Trener:
Dinamo Mińsk: Klimovič – Kuzmenok, Galovič, Sachivko – Ostroukh, Lekovič, Begunov, Noyok (C) – Saroka, Lukič (69. Nikolič), Chvasčinskij (84. Karpovič).
Zmiany: Ignatovič – Demidovič, Karpovič, Kiyko, Nikolič, Shvetsov
Trener:
Zmiany: Bozinovski – Bilali, Kadriu, Najdovski, Sahiti E., Stankovski, Todorov
Trener:
Dinamo Mińsk: Klimovič – Kuzmenok, Galovič, Sachivko – Ostroukh, Lekovič, Begunov, Noyok (C) – Saroka, Lukič (69. Nikolič), Chvasčinskij (84. Karpovič).
Zmiany: Ignatovič – Demidovič, Karpovič, Kiyko, Nikolič, Shvetsov
Trener:
Sędziowie: Arnold Hunter – Richard Storey, David Anderson (všichni Sev.Irsko)
Widownia:
Czwartek 20.07.2017
Dinamo M. - Rabotnički 3:0
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 12:8. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 3:2. Foule: 16:8.
Dinamo M. - Rabotnički 3:0
Gole: 21. Nojok, 70. Galović, 83. Saroka
Kartki: 14. Lukić (MNK), 36. Begunov (MNK), 67. Leković (MNK)
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 12:8. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 3:2. Foule: 16:8.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa NAJDENOV..
Strzelcem bramki CHVASČINSKIJ.