KSZO – Warta 1:1 (3:2 po rz. karnych) | Ostróda – Polonia W. 2:0 (koniec)
Sokół Ostróda
2:0 (1:0)
Polonia Warszawa
Wtorek 18.07.2017, 18:00 • Stadion Miejski, Ostróda • Fortuna Puchar Polski • 1/64 finału

Sokół Ostróda melduje się w 1/32 finału Pucharu Polski! W starciu dwóch trzecioligowców lepsi okazali się miejscowi. Tym samym za burtą ląduje Polonia Warszawa, która wydawała się faworytem do awansu w tej parze. Dziękuję za uwagę! (19:56:10)

90

70
    Siedemdziesiąt minut gry już za nami. Polonia w dalszym ciągu nie odrobiła strat, a czasu na to pozostało już niewiele.

51
    Gol dla Sokoła!

Bardzo dobrze rozpoczynają drugą połowę miejscowi! Tym razem na listę strzelców wpisuje się ARKADIUSZ CIACH.

46

Na przerwę w lepszych nastrojach schodzą miejscowi. To oni po golu zdobytym w 27. minucie prowadzą w starciu z Polonią i są bliżej awansu do kolejnej rundy. Wracamy za kwadrans!

45

27

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Golkipera Polonii pokonał ADRIAN KORZENIEWSKI.

1

Dzień dobry Państwu! Za dziesięć minut rozpocznie się spotkanie w Ostródzie. Poznaliśmy już zestawienie gości, cały czas jednak czekamy również na skład Sokoła.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Kilka chwil wcześniej podamy składy obydwu drużyn. Bądźcie z nami!
    Zwycięzcy tego spotkania w kolejnej rundzie zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola!

Przyjezdni w nadchodzącym sezonie będą ligowym rywalem Sokoła. W zeszłym ekipa ze stolicy rywalizowała w drugiej lidze, ale nie zdołała się w niej utrzymać.

Sokół zakończył poprzedni sezon w grupie pierwszej III ligi na piątym miejscu. Grę w krajowym pucharze zawdzięcza regionalnym rozgrywkom. w finale Sokół pokonał Concordię Elbląg 3:1.

Do rozegrania 1/64 finału Pucharu Polski pozostały jeszcze dwa mecze. W jednym z nich Sokół Ostróda zmierzy się z warszawską Polonią.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 27. Korzeniewski, 51. Ciach