Arka – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jagiellonia 0:1 (koniec) | Lech P. – Piast 5:1 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (1:1)
Wisła Płock
Niedziela 30.07.2017, 15:30 • Stadion Miejski, Gdynia • PKO Ekstraklasa • 3. runda

Dziękujemy jeszcze raz. Mamy nadzieję, że relacja przyniosła Państwu wiele emocji i pomogła w śledzeniu swoich pupili! Miłego popołudnia! (17:34:49)
    Pełne statystyki po meczu.
    W Gdyni remis 1:1.

No i tak właśnie się dzieje. Sędzia Paweł Raczkowski kończy to spotkanie. Remis dla Arki jest na pewno przyjmowany z lekkim niedosytem, gospodarze przez większość tego meczu byli ekipą lepszą, ale piłka jest taka, że najważniejszą statystyką jest ta na samej górze, a więc strzelone gole. Dziękujemy serdecznie, że byli Państwo z nami. Zapraszamy po więcej na Lajfy. com!

90+5

90+4
    Na nic więcej chyba już nie możemy liczyć w tym meczu. Sędzia Raczkowski za moment zakończy spotkanie w Gdyni.

90+3
    Byrtek faulowany w swoim polu karnym, wydawało się, że będzie korner dla Arki, lecz nic z tego , Siemaszko przewinił w walce o piłkę, która znajdowała się w powietrzu.

90+2
    Nie wiem co chciał zrobić Łasicki w tej sytuacji, ale strzał z około 40. metrów totalnie nieudany.

90+2
    Kun przeciągnął dośrodkowanie z lewej flanki, Siemaszko starał się jeszcze dogonić piłkę, ale nic z tego, od autu Stępiński.

90+1
    Cztery minuty dłużej pogramy w Gdyni. Czy w doliczonym czasie gry któraś z drużyn da radę przechylić szalę na swoją korzyść?

90
    Biliński faulowany na swojej połowie przez Marcjanika, który wysoko wyszedł za akcją. Kiełpin będzie wprowadzał piłkę do gry.

89
    Końcowe minuty tego spotkania, będzie na pewno kilka jeszcze doliczonych, ale czy to otworzy drogę jednej albo drugiej ekipie do cennych trzech punktów?

88
    Bomba Recy z rzutu wolnego zablokowana, Siemaszko dobrze ustawił swoją sylwetkę względem strzelającego.

87
    Leży na murawie Łasicki, ciągle coś dolega zawodnikowi Wisły Płock.

87
    Danch taktycznie faulował za co łapie żółty kartonik. Łasicki staranowany przez byłego zawodnika Górnika Zabrze.

87
    Złe podanie Marcjanika w kierunku uciekającego Piesia. Wisła wychodzi z akcją, czy coś z niej wyjdzie?

86
    Marciniaka złapał skurcz, w starciu z Bilińskim, chyba będzie można już grać. Tak jest. Arka znowu w natarciu.

85
    O Matko Boska, Kriwiec chyba nie zaliczy debiutu do udanych, strzał z około 20. metrów tragiczny. Gorzej chyba już być nie może.

84
    Fatalne dogranie, zbierają piłkę jeszcze "Arkowcy" i kreują kolejny atak pozycyjny.

84
    Kolejny korner, tym razem Byrtek musiał sobie radzić w defensywie.

83
    Sytuacja wyjaśniona, piłka wybita przez zawodnika Wisły Płock, Arka ciągle bije głową w mur. Biliński kilka sekund później traci piłkę w bardzo prosty sposób.

82
    Bardzo cierpliwie pograli gospodarze, chwilę później Warcholak faulowany i kolejny rzut wolny, Kiełpin znów będzie miał dużo do roboty.

81
    Stefańczyk przełożył na lewą nogę, dośrodkował w pole karne, ale przeciągnięte do dogranie i Steinbors już śpieszy ze wznowieniem.

80
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 8142 widzów.

79
    Żeberkowski sam zdecydował się wykończyć akcję, strzał z dystansu kompletnie nieudany.

78
    Ależ szansa dla gości. Kriwiec bardzo łatwo dał się ograć przez Merebaszwiliego, który zagrał wzdłuż pola karnego, zabrakło osoby, która mogłaby to zamknąć.

77
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Yannick Kakoko, na boisku pojawia się Siergiej Kriwiec.
    76. Migawka ze spotkania.

75
    Mają problem piłkarze trenera Brzęczka, bardzo wysoko podchodzi Arka i nie daje pograć.

74
    Warcholak do linii końcowej nie dał rady nawet wywalczyć rzutu rożnego, od bramki Kiełpin, który znów bardzo długo wybija piłkę.

74
    Sielewski ambitnie do końca poszedł za piłką i zamiast rzutu rożnego dla Arki będzie tylko aut.

73
    Bardzo długo celebrują wrzut z autu na własnej połowie goście, zaczyna się znów kradzież cennych sekund.

72
    Widać, że to bardziej Arce zależy na zwycięstwie. Większa motywacja, chęć do gry, Wisła chyba jest szczęśliwa z jednym punktem, ale czy taki rezultat utrzyma?

71
    Przerwa na wodę. Za chwilkę wracamy do gry.

71
    Za daleko wypuścił sobie piłkę Siemaszko, wybija byle dalej Sielewski. Wisła chwilę później zyskuje wrzut z autu.

70
    Posiadanie piłki: 57% – 43%

69
    Reca poturbowany w obrębie koła środkowego przez Marciniaka. Rzut wolny już szybciutko rozegrany.

69
    Źle wykonany ten stały fragment gry. Arka oddala zagrożenie, jednak ciągle Wisła w posiadaniu piłki.

68
    Futbolówka opuściła boisko za linię końcową, ostatni dotykał piłkę zawodnik Arki, a więc piłkę z narożnika boiska będzie za moment dogrywał Stefańczyk.

67
    Daleki wyrzut z autu w pole karne Arki, bez większych problemów radzi sobie formacja defensywy "Arkowców".

66
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Dominik Furman, na boisku pojawia się Igor Łasicki.

65
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Ruben Jurado, na boisku pojawia się Rafał Siemaszko.

65
    A do wejścia już przyszykowany Rafał Siemaszko. Bohater ostatniego meczu w eliminacjach do Ligi Europy.

64
    Sambea Kakoko nad bramką, dość wyraźny błąd pomocnika Arki. Kiełpin już wybija piłkę z piątki.

63
    Warcholak faulowany przez Merebaszwiliego, styk pola karnego, bardzo dobre miejsce na strzał bezpośredni na bramkę Kiełpina.

62
    Kun w pole karne, Jurado dostał bardzo dobrą piłkę, ale w finalnym momencie nie utrzymał równowagi, ciągle gospodarze.

61
    Jurado zagrywał wzdłuż bramki, w ostatniej chwili Stępiński na rzut rożny. Bardzo dobra kontra Arki. Kolejny już dziś korner. Kakoko przy piłce w narożniku.

60
    Godzina gry za nami. Ciągle utrzymuje się wynik z pierwszej połowie. Pewnie niebawem trener Ojrzyński zdecyduje się na kolejne zmiany.

59
    Piesio bardzo niebezpiecznie potrącił jednego z piłkarzy Wisły, żółta kartka dla byłego zawodnika Górnika Łęczna.

58
    Spadło lekko tempo tego spotkania, Arka zyskała tymczasem rzut wolny w środku boiska.

57
    Rzut wolny dla gości, krótkie rozegranie i strata. Od bramki za moment rozpocznie Steinbors.

56
    Merebaszwili faulowany przez Marciniaka, spokojnie akcja do puszczenia, ale sędzia Raczkowski był innego zdania.

55
    Blisko podchodzą pressingiem gospodarze, Wisła ma problemy z wyprowadzeniem akcji ze swojej połowy boiska.

54
    Brakuje dokładności w ekipie Jerzego Brzęczka, Arka przeważa i ciągle mierzy w drugiego gola, który wisi w powietrzu.

53
    Danch ponownie bardzo umiejętnie zastawił się i położył kiedy tylko poczuł kontakt z rywalem. Od rzutu wolnego gospodarze.

52
    Strzał Merebaszwiliego, spokojnie łapie Steinbors.

51
    Fajnie przeprowadzony atak Wisły Płock, chwilę jednak muszą poczekać z wykończeniem, bowiem Arka wróciła praktycznie całym zespołem.

50
    Arka wygląda dużo lepiej fizycznie, tak to wygląda, a pamiętajmy, że mają w nogach spotkanie w tygodniu.

49
    Uciekła piłka Żebrakowskiemu w ostatniej fazie akcji Arki, a po chwili Piesio faulował swojego rywala.

48
    Bardzo umiejętnie Danch, odprowadził piłkę pod naporem Merebaszwiliego.

47
    Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy, Arka na pewno ma chrapkę na drugiego gola, lecz musi być bardzo cierpliwa w swoich poczynaniach.

46
    Jedziemy z drugą połową, trzy zmiany. Poniżej potwierdzenie, bardzo radykalne zmiany w drużynie Wisły.

46
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Przemysław Szymiński, na boisku pojawia się Bartłomiej Sielewski.
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Mateusz Piątkowski, na boisku pojawia się Adam Dźwigała.

46
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Michał Nalepa, na boisku pojawia się Michał Żebrakowski.

46

Arka już na boisku, czekamy jeszcze na Wisłę i będziemy mogli rozpoczynać drugą odsłonę tego spotkania.
    Statystyki po pierwszej połowie.

Do przerwy w Gdyni wynik 1:1. Bardzo fajne spotkanie do oglądania, dużo akcji, dużo ruchu, stałych fragmentów gry, naprawdę na nudę nie możemy narzekać. Wisła po tym jak strzeliła bramkę nie miała już dogodnych okazji i raczej liczyła na kontry. Arka praktycznie przez półgodziny napierała na bramkę gości i zasłużenie wyrównała stan na 1:1. Bądźcie z nami, wracamy za kilka minut.

45+3

45+3
    Natychmiast odżyły trybuny w Gdyni, znowu zaczynamy wszystko od początku, niebawem ostatni gwizdek arbitra w tej połowie.

45+2
    Sędzia Raczkowski dorzucił do pierwszej połowy trzy minuty.
    45+1. Marcin WARCHOLAK - 1:1

45+1
    Gol dla Arki!

Bardzo blisko obronienia tej "jedenastki" był Seweryn Kiełpin, jednak to Arka cieszy się z zasłużonej bramki! MARCIN WARCHOLAK strzałem przy słupku pokonuje golkipera Wisły Płock. 1:1.
    44. Kiełpin faulował Jurado, rzut karny.

44
    Rzut karny dla Arki! Juardo faulowany w polu karnym przez Kiełpina.

44
    Kun przewinił w walce o górną piłkę, łokieć powędrował na głowę Szymińskiego.

43
    Zbozień do linii końcowej, kolejny rzut rożny po dobrej interwencji Stępińskiego. Znowu dośrodkowanie i znowu brak jakiegokolwiek zagrożenia.

42
    Nalepa zupełnie nieudanie, piłka opuściła boisko za linię końcową, od bramki Kiełpin, zwleka, ale nie ma się co dziwić, cenne sekundy dla Arki uciekają.

41
    I jeszcze jeden aut, ponownie z drugiej strony boiska.

41
    Znowu nic z tego, tylko aut dla gospodarzy po przeciwnej stronie boiska.

40
    Kiełpin wypiąstkował piłkę nad głową Zbozienia, leży teraz na murawie Szymiński i też Kiełpin, kradną cenny czas piłkarze Wisły. Arka od rzutu rożnego.

39
    Stefańczyk trzymał za plecy Warcholaka, rzut wolny, a przy piłce już Nalepa, kolejna dogodna okazja na bramkę dla gospodarzy.

38
    Warcholak uderzał z lewej flanki, Jurado przebiegał wskroś i znalazł się na ofsajdzie co dostrzegł świetnie sędzia asystent.

37
    Twierdza z zawodników Płocka ciągle stoi. Nie dają miejsca na strzały zawodnicy Wisły. Arka ma kolejny rzut rożny, napór jest, ale czy w końcu coś wpadnie?

36
    Bardzo słabe zagranie Nalepy w pole karne, bez większych problemów Szymiński z Byrtkiem wybijają byle dalej. Będzie jeszcze aut dla Arki, wysokość pola karnego Wisły.

35
    Jurado dogrywa w pole karne, radzą sobie obrońcy Wisły, lecz ciągle gospodarze przy piłce, którzy przycisnęli w ostatnich minutach.

34
    Zbyt mocna piłka z głębi pola w kierunku Bilińskiego, spokojnie na przedpolu Steinbors, który właśnie wprowadza futbolówkę do gry.

33
    Marciniak bardzo niebezpiecznie wszedł nakładką na nogę Stefańczyka, żółta kartka.

32
    Stępiński zagrywał już zza linii bocznej, od bramki Steinbors. Furman chwilę później wywalczył piłkę i bardzo dobrze się zastawił.

31
    Wyszli z kontrą goście, ale zneutralizowana w ostatniej chwili akcja Wisły. Ciągle jednak podopieczni Brzęczka przy piłce.

31
    Rzut rożny wywalczyła Arka, Nalepa już wędruje do narożnika boiska.

30
    Arka zyskała po pressingu wrzut z autu, daleki wyrzut i ciągle Wisła sobie dobrze radzi w obronie.

29
    Bardzo ambitnie gra Arka, ale brakuje jeszcze dokładności. Powalczył Kun o piłkę i zamiast wybicia Kiełpina z piątego metra Wisła ma tylko aut.

28
    Warcholak do Steinborsa, ten lewą nową wykopuje na aut. Piątkowski szybko przyjął piłkę i natychmiast postanowił oddać strzał, zupełnie nieudany.

27
    Wracamy do gry, Stępiński nie dał rady opanować skaczącej piłki, aut dla gospodarzy na wysokości koła środkowego boiska.

26
    Przerwa na łyk wody, za moment wracamy do gry.
    25. Minimalne pudło Nalepy z rzutu wolnego.

25
    Jak ta piłka nie wpadła?! Świetne uderzenie Nalepy, minimalnie obok spojenia bramki.

24
    Nalepa już przyszykowany do wykonania tego rzutu wolnego, 24. metry do bramki Kiełpina.

23
    Furman faulował Piesia za co ogląda żółtą kartkę, już trzecią w sezonie, rekordzista.
    22. Bardzo dobra kontra Arki i obrona Kiełpina.

22
    Bardzo dobra akcja Arki, piłka w kierunku Jurado, który dojrzał wbiegającego kolegę na 13. metr, wszystko zostało wyblokowane, a piłka wpadła pod nogi Kuna, który huknął na bramkę, czujnie Kiełpin.

21
    Niebezpiecznie wchodzi Jurado w nogi swojego rywala za co ogląda żółty kartonik.

20
    Posiadanie piłki: 52% – 48%

19
    Nalepa przegrał pojedynek z Stępińskim, wydawało się, że piłkarz Arki był faulowany, jednak nic z tego. Wisła sunie ze swoją akcją.

18
    Zbozień bardzo dobrze zatrzymał Arkadiusza Recę, ale ucierpiał w tym pojedynku zawodnik Wisły. Chwila przerwy w grze.

18
    Piłka w siatce, lecz wcześniej przewinienie Marciniaka w polu karnym Wisły. Dobrze wychwycił do sędzia Raczkowski.

17
    Bardzo blisko radości był Reca, natomiast do końca nie odpuszczał Nalepa. Piłka wychodzi za linię końcową i znów Steinbors z piątego metra.

16
    Biliński w indywidualnej akcji, pokręcił obrońcami napastnik Wisły, lecz w ostatniej chwili świetnie Danch, który oddala zagrożenie na kolejny korner.

15
    Furman na dalszy słupek, "Arkowcy" wybijają prosto pod nogi Rasaka, temu jednak wyszedł strzał na "wiwat", od bramki Steinbors.

14
    Stefańczyk nabija jednego z zawodników Arki i od rzutu rożnego grać będą goście z Płocka.

13
    Nalepa z przewinieniem, krótkie rozegranie rzutu wolnego i ponownie od obrońców swoją akcję tworzą goście. Na razie Arka nie może sobie poradzić pressingiem.

12
    Faulowany Stępiński przez Patryka Kuna, rzut wolny na własnej połowie. Wisła od początku nakłania gospodarzy na powędrowanie za linię połowy.

11
    Spokojna interwencja Kiełpina w swoim polu karnym po rzucie rożnym dla gospodarzy. Natychmiastowy wykop w kierunku Piątkowskiego, trochę jednak za mocno.

10
    Odezwali się kibice Wisły, którzy pojawili się na stadionie Arki, od początku bardzo dobra atmosfera. Kibicowanie swojej drużynie na wysokim poziomie.

9
    Bardzo cierpliwie Arka od tyłu, daleka piłka od Dancha w kierunku Warcholaka, ten od razu odegranie na Jurado, nic z tego się nie wytworzyło. Od bramki Kiełpin.

8
    Arka dobrze wie jak podchodzić do przeciwnika, który wygrywa, ale tym razem jak będzie? Oby co raz ciekawiej, tego sobie życzymy.

7
    Jak teraz zareaguje Arka? Daleki przerzut piłki w kierunku Patryka Kuna, który jednak nie opanował futbolówki i od autu Wisła, na swojej połowie.
    6. Damian BYRTEK - 0:1

6
    Gol dla Wisły Płock!

Daleki wyrzut z autu Arkadiusza Recy, świetnie na głowę DAMIANA BYRTKA, który głową pokonuje Steinborsa, który mógł chyba zachować się lepiej przy tej akcji.

6
    Furman na bliższy słupek, tam znalazł się Biliński, który tylko nabija jednego z zawodników Arki i jedynie aut dla gości.

5
    Kakoko zbyt mocno w kierunku Steinborsa, golkiper gospodarzy nie dał rady opanować piłki i Wisła będzie grać od rzutu rożnego.

4
    Trochę problemów w swoim polu karnym mieli goście, natomiast w rezultacie spokojnie Kiełpin wyłapuje wysoko zawieszoną piłkę.

3
    Od autu Arka na połowie Wisły, dobrze interweniował Stępiński, który oddalił zagrożenie chwilę później na kolejny aut.

2
    Spokojnie od obrony "Nafciarze" kreują swoją akcję, natomiast Arka podchodzi dość wysoko pressingiem, który nie przynosi zamierzonego efektu.

1
    Faulowany w centralnej części boiska Merebaszwili, od rzutu wolnego Wisła.

1
    Jedziemy, Wisła rozpoczyna to spotkanie. Goście na biało, natomiast gospodarze, a więc Arka standardowo, na żółto-niebiesko.

1

Już za moment zaczynamy. Piłkarze wychodzą właśnie na zieloną murawę Stadionu Miejskiego w Gdyni. Następuje przywitanie, wymiana proporczyków i pamiątkowe zdjęcie z arbitrami. Bądźcie z nami! Kilka chwil i jedziemy.

Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Danch, Warcholak – Sambea Kakoko, Marciniak – Kun, Nalepa, Piesio – Jurado.
    Rezerwowi: Pilarz – Sobieraj, Socha, Jazvić, Żebrakowski, Siemaszko, Kriwiec.

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Stępiński – Furman, Rasak – Merebaszwili, Reca – Piątkowski, Biliński.
    Rezerwowi: Kryczka – Łasicki, Sielewski, Parvulescu, Varela, Lebedyński, Dźwigała.

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa).
    Kilka liczb przed meczem.
    Do spotkania półtorej godzinki, na stadionie już wszystko gotowe, niebawem składy.
    Zapowiedzi dzisiejszych spotkań wraz ze statystykami.
    Tabela po sobotnich i piątkowych pojedynkach.

Początek tego spotkania o godzinie 15:30, natomiast my zapraszamy już od około 15:00, kiedy to zostaną udostępnione składy obydwu ekip. Bądźcie z nami!
    Motywacja na najwyższym poziomie.

W przyszłej kolejce:

W przyszły piątek Wisła podejmie na własnym stadionie inną Wisłę, tą z Krakowa. Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. "Biała Gwiazda" uległa w 3. kolejce Górnikowi Zabrze 2:3.

Arkę czeka spotkanie w ramach rewanżu eliminacji do Ligi Europy, w najbliższy czwartek "Arkowcy" powędrują do Danii nad spotkanie z niżej wymienionym FC Midtjylland. Co do LOTTO Ekstraklasy Arka swoje spotkanie rozegra w poniedziałek za tydzień Koroną Kielce.
    Arka jest w totalnym gazie, czy ktoś ich zatrzyma?

Arka Gdynia

"Arkowcy", cóż tu o nich opowiadać, w ten rok są na pewno jednymi z największych niespodzianek w polskiej piłce. Najpierw Puchar Polski, potem Superpuchar Polski, w mijającym tygodniu świetne widowisko przeciwko FC Midtjylland w ramach trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europy i wygrana 3:2, piękną historię już napisali, ale mogą pisać ją dalej, na co oczywiście czekamy. Ale wracając do ligi.
    Zwycięstwo i remis, taki bilans mają podopieczni Leszka Ojrzyńskiego. Po naprawdę dobrym meczu ze Śląskiem Wrocław i wygranej 2:0 można było być pełnym optymizmu. Najpierw do siatki rywala trafił Patryk Kun, a następnie Michał Nalepa, który w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie.

Przyszła druga kolejka, w której nie było już, aż tak ciekawie. Gdynianie wyjechali na trudny teren, gdzie czekał na nich mecz z beniaminkiem ligi – Sandencją Nowy Sącz, praktycznie po meczu bez historii oba zespoły doliczyły sobie po punkcie, bowiem padł remis 0:0.
    Wisła ma co świętować, czy uczci rocznicę debiutu wygraną?

Wisła Płock

"Nafciarze" po dwóch kolejkach zajmują obecnie 11. lokatę w tabeli LOTTO Ekstraklasy dorobkiem jednego zwycięstwa i jednej porażki co łącznie daje sumę trzech punktów. Na inaugurację ligi w Płocku podopieczni Jerzego Brzęczka musieli przełknąć gorycz porażki po przegranej 0:2 z Lechią Gdańsk, wówczas Marco Paixao popisał się trafieniem jak i Mateusz Matras, losy tego pojedynku rozstrzygnęły się w pierwszej połowie.

Drugi mecz u siebie i w końcu wyczekiwana wygrana, ale nie byle z kim, bo do Płocka zawitał Lech Poznań, a więc jeden z faworytów do mistrzostwa ligi. Bardzo ostre spotkanie oglądali kibice zgromadzeni na trybunach, sędzia Paweł Gil pokazał pięć żółtych kartek i jedną czerwoną po brutalnym faulu Tetteha, który został zdyskwalifikowany przez komisję ligi na trzy spotkania. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Dominik Furman w drugiej połowie.
    Goście nie próżnowali na treningach.

Niedzielne popołudnie, Gdynia, a my gnamy do Państwa z relacją prosto ze Stadionu Miejskiego, gdzie tutejsza Arka Gdynia podejmie Wisłę Płock w ramach 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy.
    Dobre spostrzeżenie!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Mateusz Zając

Gole: 45+1. Warcholak (kar.) – 6. Byrtek

Kartki:   21. Jurado (ARK), 33. Marciniak (ARK), 59. Piesio (ARK), 87. Danch (ARK) – 23. Furman (PLO)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 13:5. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 1:0. Foule: 21:12.
    Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Danch, Warcholak – Sambea Kakoko (77. Kriwiec), Marciniak – Kun, Nalepa (46. Żebrakowski), Piesio – Jurado (65. Siemaszko).
    Zmiany: Pilarz – Sobieraj, Socha, Jazvić, Żebrakowski, Siemaszko, Kriwiec.

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Szymiński (46. Sielewski), Byrtek, Stępiński – Furman (66. Łasicki), Rasak – Merebaszwili, Reca – Piątkowski (46. Dźwigała), Biliński.
    Zmiany: Kryczka – Łasicki, Sielewski, Parvulescu, Varela, Lebedyński, Dźwigała.

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)