Gryf – Jastrzębie 0:2 (koniec) | Legionovia – Warta 2:3 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 0:0 (koniec)
ŁKS – Gwardia K. 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Garbarnia 3:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Znicz 1:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:2 (0:1)
GKS Jastrzębie
Sobota 05.08.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 2. runda

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (17:55:04)
    GKS Jastrzębie wygrywa na wyjeździe z Gryfem Wejherowo:

To już koniec tej emocjonującej rywalizacji. Gryf Wejherowo nie zdołał stworzyć sobie zbyt wielu okazji podbramkowych i przez to nie zdobył ani jednego trafienia. Podopieczni trenera Skrobacza mieli dzisiaj zdecydowanie więcej okazji strzeleckich i zanotowali dwa gole. Autorami bramek byli Szczepan oraz Jadach. Przy takim rezultacie GKS Jastrzębie nadal jest liderem rozgrywek II Ligi.

90+4

90+3
    Walczył ambitnie Maciejewski o piłkę na linii pola karnego rywali, ale finalnie stracił futbolówkę w starciu z przeciwnikiem.

90+2
    Tym razem Łukasz Nadolski zdecydował się na wysokie dośrodkowanie z lewego skrzydła, a po wybiciu futbolówki na trzydziesty metr niecelnie z woleja uderzał Wicon.

90+1
    Aż cztery minuty zdecydował się doliczyć sędzia główny do tego spotkania. Nie wydaje się jednak, że gospodarze będą w stanie odwrócić losów tej rywalizacji.

90
    Paweł Brzuzy po szybkim dryblingu miał okazję na uderzenie, ale wyraźnie pomylił się gracz Gryfa Wejherowo.

89
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć do tego spotkania sędzia tej rywalizacji Tomasz Marciniak.
    Goście podwyższają prowadzenie:

88
    Po takim wyniku wszystko wskazuje na to, że również po drugiej kolejce GKS Jastrzębie będzie liderem w rozgrywkach II Ligi.

87
    To już ostatnie minuty tej odsłony spotkania. Wicon znalazł sobie miejsce na 20. metrze do uderzenia, ale przymierzył wprost w Drazika.

86
    Goerke podłączył się na prawym skrzydle do ofensywnej akcji swojej drużyny, jednak finalnie popisał się niecelnym dośrodkowaniem.

85
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki KAMIL JADACH.

To już chyba kropka nad "i" w wykonaniu zawodników przyjezdnego zespołu! Kamil Jadach miał sporo miejsca na trzydziestym metrze i precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał bezradnego w tej sytuacji Wiesława Ferrę! Piękne trafienie kapitana gości!

84
    Czujnie zachował się teraz Wiesław Ferra. Wyłapał on bez większego trudu futbolówkę na skraju własnego pola karnego.

83
    Ależ koronkową akcję wyprowadzili teraz goście z Jastrzębia! Najpierw gracz przyjezdnego teamu urwał się na lewej stronie boiska Goerke i dośrodkował na ósmy metr. Tam mieliśmy zgranie i niecelne uderzenie Rudy z kilku metrów!

82
    Zdecydowanie mniej aktywny w drugiej połowie jest Maciejewski. Zawodnik ten jeszcze w pierwszej połowie zdołał zagrozić bramce gości.

81
    Kapitan miejscowego zespołu starał się w tej sytuacji uderzać w kierunku krótkiego słupka, ale dość znacznie się pomylił.