Stal S. W. – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Olimpia E. – Gwardia K. 2:0 (koniec)
2:0 (0:0)
Gwardia Koszalin
Niedziela 13.08.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 3. runda

90+3
    Desperackie uderzenie z ponad trzydziestu metrów na bramkę gospodarzy! Mocno pomylił się Stańczyk.

86
    Zmienia trener Gwardii. Z boiska schodzi Kwiatkowski. Jego zastępcą będzie z kolei Majtyka.

79
    Uderza z woleja na skraju "szesnastki" Szabat! Piłka przechodzi tuż obok spojenia słupka z poprzeczką. Akcje gości zaczynają się zazębiać.

74
    Szybko reaguje trener przyjezdnych. Na ławce siada Zyska, którego zmiennikiem jest Łysiak.

73
    Gol dla Olimpii!

Ponownie pakuje futbolówkę do siatki RADOSŁAW STĘPIEŃ! Tym razem akcja rozegrana została lewą flanką. Piłkę ma przy nodze Kurbiel, który zagrywa płasko do Stępienia. Zawodnik z "10" na plecach nie ma żadnych problemów z ponownym dziś pokonaniem Hartleba! 2:0!

72
    Ostatnia zmiana wśród miejscowych. Do linii przywołany jest Danowski. Dwadzieścia minut na pokazanie swoich możliwości dostaje Rozumowski.

68
    W zespole Gwardii na boisku pojawia się Szabat. Na ławce usiądzie z kolei Karbowiak.

67
    W ramach trzeciej zmiany w zespole z Elbląga, Kurbiel zastąpi Kolosova.

66
    Wreszcie zmiana w ekipie z Koszalina. Przyborowski za słabo spisującego się Mikołajczaka.

64
    Kończy swój występ w tym spotkaniu Szuprytowski. Dostaje swoją szansę Lisiecki.

57

Dynamiczna akcja prawą stroną daje prowadzenie zespołowi gospodarzy! Szybkie podanie wzdłuż linii bocznej i natychmiastowe uruchomienie RADOSŁAWA STĘPIENIA. Ten długo się nie zastanawia i posyła potężne uderzenie pod samą poprzeczkę koszalińskiej bramki! 1:0!

47
    Podanie na prawą stronę do wychodzącego na wolne pole Danowskiego. Ten próbuje natychmiast uderzać na bramkę! Piłka nad poprzeczką.

46
    Zmienia już w przerwie trener miejscowych. Boisko opuszcza Szmydt, a w jego miejsce pojawia się Bojas.

42
    Dostaje piłkę jak na racy Zyska! Płaskie podanie na dalszy słupek z lewej flanki. Ma przed sobą tylko golkipera snajper Gwardii i przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

29
    Świetna szansa dla zespołu z Koszalina! Piłkarze beniaminka "klepką" wchodzą w pole karne rywala. Zejście do środka i płaskie uderzenie z ósmego metra! Pewnie chwyta golkiper.

28
    Mamy przejęcie Gwardii na połowie rywala. Natychmiastowa decyzja o strzale na bramkę! Futbolówka przechodzi wysoko nad poprzeczką.

24
    Mamy bezpośrednie uderzenie na bramkę z dość trudnej pozycji! Z trudem wybija piłkę lecącą na bliższy słupek golkiper przyjezdnych.

21
    Ależ mieli teraz okazję zawodnicy z Elbląga! Szybkie podanie w pole karne, gdzie jest już niepilnowany zawodnik Olimpii. Futbolówkę z nogi piłkarza miejscowych zgarnia stoper w ostatniej możliwej chwili!