MKS Perła – KPR G.K. 32:19 (kon.) | EKS Start – KPR Ruch 40:24 (kon.) | UKS PCM – Korona 27:23 (kon.)
Młyny Stoisław – Zagłębie 24:26 (kon.) | KPR J.G. – Piotrcovia 21:32 (kon.) | Arka – SPR Pogoń 23:22 (kon.)
Młyny Stoisław Koszalin
24:26 (12:13)
Metraco Zagłębie Lubin
Środa 13.09.2017, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • PGNiG Superliga kobiet • 2. runda

Metraco Zagłębie Lubin wygrało już piąty mecz z rzędu przeciwko Enerdze AZS Koszalin. W drugiej połowie goście utrzymały dystans i zrobiły swoje. My już dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu. Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia sportowe. (19:47:12)

Koniec meczu. (24:26)

60
    Żadna z drużyn nie potrafiła zakończyć swojej akcji trafieniem. Trzy punkty jadą do Lubina. (24:26)

60
    Timeout dla gości. Przedłuża się nam ta ostatnia minuta. (24:26)

60
    Przypomnijmy, że w pierwszym meczu zeszłego sezonu Metraco Zagłębie wygrało w Koszalinie 26:23. Teraz wynik zawodów różni się naprawdę niewiele. (24:26)

60
    Timeout dla gospodarzy. O przerwę na żądanie poprosiła Anita Unijat. (24:26)

60
    Ostatnia minuta do końca spotkania. (24:26)
    59
    Emocje w górę. Dwie minuty do końca zawodów i już tylko albo aż dwa gole mniej po stronie biało-zielonych. (24:26)
    58
    Czasu coraz mniej, choć i przewaga także stopniała. Trafienie dla Energi AZS. (23:26)
    56
    Bardzo szybka odpowiedź Metraco Zagłębia. (22:26)
    56
    Wciąż trzy bramki tracą do ekipy z Dolnego Śląska miejscowe. Czy tutaj może coś się jeszcze zmienić? (22:25)
    55
    Coraz trudniej to optymizm wśród koszalińskich fanów szczypiorniaka. Rywal już chyba nie pozwoli sobie na odebranie punktów. (21:25)
    54
    Koszalinianki wciąż nie straciły nadziei. Może dojdzie do powtórki ich meczu ze Szczecina? Wtedy w końcówce odwróciły się role, ale trzy punkty zostały przy zawodniczkach Pogoni. (21:24)
    53
    Bronią się jeszcze Energetyczne. (20:24)
    52
    Czasu coraz mniej, a rywalki z Lubina mają już 5 bramek więcej na swoim koncie. Za chwilę możemy przyznać laur zwycięzcy. (19:24)
    51
    Zwłaszcza, że dość łatwo goście radzą sobie z koszalińską defensywą. (19:23)
    51
    Bramka za bramkę, ale taka gra nie przyniesie gospodyniom zwycięstwa w drugim występie w tym sezonie Superligi. (19:22)