Nykøbing – Arka 27:21 (koniec)
Nykøbing Falster
27:21 (14:10)
Arka Gdynia (K)
Sobota 07.10.2017, 14:30 • Naestved (DEN) - Arena Naestved • Liga Mistrzyń • 1. runda

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (16:03:43)

Na wyróżnienia w polskiej drużynie zasługują Zych i Borysławska. Te dwie zawodniczki zapisały na swoich kontach po siedem trafień i były bez wątpienia najjaśniejszymi punktami Vistalu. Niezłe zawody rozegrała też Kordowiecka.

Vistal Gdynia przegrywa w pierwszym meczu Ligi Mistrzyń. Początek spotkania w wykonaniu zespołu z Polski był całkiem niezły. Tuż przed przerwą coś się jednak zacięło i rywalki zaczęły odskakiwać. W drugiej połowie Dunki przejęły kontrolę nad rywalizacją i pewnie pomknęły po triumf. Mają nad czym pracować zawodniczki Vistalu.

60
    Koniec meczu. (27:21)
    60
    Rzut karny na bramkę zamieniła Pękała. (27:21)

60
    Gutkowska wywalczyła rzut karny. (27:20)

60
    Ostatnia minuta meczu. Gdynianki w natarciu. (27:20)

59
    Timeout dla gości.
    59
    Raz jeszcze trafiła Ikehara. (27:20)

59
    Fatalne chybienie Borysławskiej! Posłała piłkę wysoko ponad bramką. (26:20)

58
    Ciekawa akcja Vistalu. Zabłysła Gutkowska. Udało jej się wywalczyć rzut karny, a ponadto dwie minuty kary powędrowały na konto K. Kristiansen. (26:20)

58
    Trzecia dwuminutowa kara i czerwona kartka dla Oli Zych, która zaprezentowała się z całkiem niezłej strony. Zych zanotowała kilka pięknych bramek! (26:20)
    58
    Nie pozostawiła złudzeń Pedersen. Dunki są już pewne zwycięstwa. (26:20)

57
    Skuteczna interwencja Kamińskiej! (25:20)

57
    Rzut karny dla Nykøbing Falster. (25:20)

56
    Rywalki straciły piłkę, jednak gdynianki nie zdołały tego wykorzystać. Cóż... (25:20)