Raków – GKS T. 2:2 (koniec) | Odra O. – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec)
Wigry – Bytovia 2:2 (koniec) | Miedź – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Stal M. – Chrobry 3:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce
Sobota 21.10.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Chojniczanka Chojnice ponosi pierwszą porażkę w tym sezonie u siebie. Pogoń Siedlce wygrała 2:0 po trafieniach Adriana Paluchowskiego. Byli piłkarze gospodarzy – Rafał Misztal i Daniel Chyła zagrali naprawdę świetne spotkanie. Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando gości, jednak po przerwie Chojniczanka nie miała nic od stracenia. Jednak w kluczowych sytuacjach zabrakło skuteczności. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (18:57:10)

90+3

90+1
    Świetne uderzenie z rzutu wolnego oddał Lisowski! Mimo to, Misztal popisał się wspaniałą interwencją!

90
    Sędzia doliczył do spotkania minimum trzy minuty.

89
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Tomasiewicz, na boisku pojawia się Garyga.

87
    Techniczne uderzenie Drozdowicza znów w ostatniej chwili zablokowali defensorzy Pogoni. Futbolówka wylądowała w rękach Misztala.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Chyła, na boisku pojawia się Bajdur.

84
    Drozdowicz faulował Demianiuka na połowie Chojniczanki. Goście zanim wykonają stały fragment, dojdzie do zmiany.

82
    Czarnecki nieprzepisowo zatrzymał Mikołajczaka i otrzymał za to żółtą kartkę.

81
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Demianiuk.

81
    Arbiter mamy wrażenie pogubił się na murawie. Paluchowski i Grzelak domagali się wejścia sztabu medycznego na murawę, a sędzia był odmiennego zdania. Konieczna okazuje się zmiana.

79
    Fila napomniany przez sędziego żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

77
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Fila, na boisku pojawia się Danielewicz.

75
    Obraz gry wciąż nie ulega zmianie. Gospodarze robią co mogą, ale nie są w stanie zagrozić bramce Misztala.

73
    Mikołajczak nieczysto trafił w piłkę i Pogoń próbowała wyjść z kontratakiem. Lisowski zdołał zatrzymać na skrzydle Tomasiewicza.

71
    Strzał głową jednego z zawodników Chojniczanki z linii bramkowej wybił Polkowski! Gospodarze nadal grają na połowie rywali.

69
    Bardzo dobre uderzenie z woleja Drozdowicza znów genialnie obronił Misztal! Rzut rożny dla gospodarzy.

67
    Gospodarze w kluczowym momencie nie są w stanie celnie podać do napastników. Górne piłki szybko wybijają defensorzy Pogoni.

64
    Pogoń stara się utrzymać przy piłce w środkowej strefie boiska. Chojniczanka rzuca się do ataku, ale nie stworzyła zagrożenia pod bramką Misztala.