Raków – GKS T. 2:2 (koniec) | Odra O. – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec)
Wigry – Bytovia 2:2 (koniec) | Miedź – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Stal M. – Chrobry 3:0 (koniec)
Miedź Legnica
0:0 (0:0)
Górnik Łęczna
Sobota 21.10.2017, 18:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji oraz zapraszam na kolejne. (19:49:17)

I koniec spotkania! Rozgoryczenie na pewno zostaję w Legnicy, a goście muszą być zadowoleni z tego punktu bo z przebiegu meczu wyraźnie lepsi byli gospodarze. Miedzi znów zabrakło wykończenia akcji, a zła passa Vojtusa trwa nadal.Łęczna remisuje drugi cięzki wyjazd i na pewno wrócą do siebie zadowoleni.

90+2
    Dośrodkowanie w pole karne wykonał Łobodziński lecz za mocno i pewnie złapał ją Prusak.

90+1
    Za kwestionowanie decyzji arbitra kartka dla Szysza.

90
    Mamy bramkę dla gości szkoda że ze spalonego.

90
    Aut na wysokości pola karnego. Bartulovic wznowi grę.

88
    Dobry wślizg Bartczaka uratował Miedz przed dobrą okazją. Bedzie korner dla gości.

87
    Zmiana w Miedzi. Zieliński za Vojtusa,

86
    Kolejna zmiana u gości. Szewczyk za Pisarczuka.

84
    Zagranie ręką Bonina na połowie Miedzi. Szkoda, bo ta akcja zapowiadała się ciekawie.

82
    Od kilku minut dominuję walka w środku pola. Obu ekipom zostało 10 minut na zdobycie prawdopodobnie zwycięskiej bramki.

81
    Dobrze próbował głową zaskoczyć Mystkowski lecz ten strzał minął bramkę Prusaka.