Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Stal S. W. – Legionovia 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Rozwój 3:1 (koniec)
Gryf – Gwardia K. 1:2 (koniec) | ŁKS – Garbarnia 1:0 (koniec) | Olimpia E. – Radomiak 1:2 (koniec)
Warta – Wisła Pu. 3:1 (koniec)
GKS Jastrzębie
3:1 (0:1)
Rozwój Katowice
Sobota 21.10.2017, 14:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 14. kolejka

Dziękujemy Państwa bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (15:57:34)
    GKS Jastrzębie zgarnia pełną pulę:

To już koniec tego emocjonującego spotkania. GKS 1962 Jastrzębie ostatecznie pokonuje 3:1 Rozwój Katowice. Pierwszą bramkę w meczu zdobył jeszcze przed Kamil Łączek. Później do bramki trafiali już tylko miejscowi piłkarze. Do wyrównania doprowadził Kamil Adamek, a później dwa razy skutecznym egzekutorem z jedenastego metra był Kamil Jadach. Warto jednak zaznaczyć, że na początku drugiej części gry drugą żółtą kartką ukarany został zawodnik Rozwoju Katowice Jaroszek.

90+3

90+2
    Gol dla Jastrzębia!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAMIL JADACH.

Również przy drugiej próbie z jedenastego metra nie pomylił się Kamil Jadach! Tym razem ten doświadczony zawodnik uderzył po ziemi w róg bramki i kompletnie zmylił Bartosza Solińskiego!

90+2
    W ostatniej minucie tego meczu będzie jeszcze rzut karny dla zespołu gospodarzy!

90+1
    Sędzia Rafał Rokosz ostatecznie dolicza do tego spotkania dwie minuty. Rozwój ma niewiele czasu, aby doprowadzić do remisu.

90
    Andrzej Kowalski faulem zatrzymał kontrę rywali i również trafił do notesu sędziowskiego.

90
    Na uwagę zasługuje również bardzo żywiołowy doping miejscowych kibiców, którzy cały mecz wspierali swoich ulubieńców.

89
    Bardzo szybka akcja gospodarzy na lewym skrzydle. Finalnie na uderzenie z ostrego kąta zdecydował się gracz tego teamu, ale na raty broni Soliński.

88
    To już ostatnie minuty tej rywalizacji. Niebawem dowiemy się ile minut do spotkania dorzuci sędzia Rafał Rokosz.

87
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Weis, na boisku pojawia się Szczęch.

86
    Tym razem to Michał Czekaj zbyt agresywnie walczył z Drazikiem o górną piłkę i otrzymał napomnienie.

85
    Nieprzepisowo zatrzymywał kontrę rywala Weis i otrzymał żółtą kartkę.

85
    W końcówce do ofensywy przeszedł Michał Czekaj. Podczas jego pierwszej akcji był jednak na wyraźnym ofsajdzie.

84
    Płaskie uderzenie z narożnika pola karnego oddaje gracz miejscowego teamu, jednak piłka przeleciała znacznie obok słupka.

83
    To już ostatnie fragmenty tego spotkania. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze zgarną dzisiaj komplet punktów.

82
    Miejscowi piłkarze starają się teraz przez dłuższy czas rozgrywać swoje ofensywne akcje. Przyjezdni nie są w stanie odebrać im futbolówki.

81
    Bardzo trudna sytuacja przed zespołem gości. Walczą jednak podopieczni Marka Koniarka do samego końca. Drazik naciskany przez zawodnika przyjezdnego teamu wybija piłkę na aut.