Górnik Ł. – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Miedź 2:3 (koniec) | GKS T. – GKS K. 1:0 (koniec)
Bytovia – Stal M. 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Raków 1:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:0 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 28.10.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 15. kolejka

Drutex-Bytovia szczególnie w drugiej połowie bardziej zagrażała bramce rywala, ale zabrakło szczęścia. Bytovia remisuje ze Stalą 0:0. (20:10:45)

90+2

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Szewczyk (Drutex-Bytovia Bytów).

90
    Sędzia dolicza co najmniej 2 minuty.

85
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Hebel, na boisku pojawia się Szewczyk.

84
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Swędrowski.

83
    Cholewiak głową nad bramką Witana.

80
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Biel.

78
    Po powrocie na boisko bardzo mocno naciska Drutex-Bytovia, próbują często strzałów z dystansu, ale brakuje im szczęścia.

74
    Uderzenie Kańskiego nie najlepsze i piłka pod nogami zawodników Stali.

69
    Światła zapalone. Po przerwie wracamy do gry!

67
    No i znowu zgasły światła w Bytowie!

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Drutex-Bytovia Bytów).

61
    Kolejne minuty za nami. Nieco lepiej prezentują się zawodnicy z Bytowa. Stal próbuje strzałów z dystansu i tym stara się zaskoczyć Andrzeja Witana.

55
    Stara się Drutex-Bytovia, coraz bliżej zdobycia bramki, ale brakuje im szczęścia w niektórych sytuacjach. Po strzale Kuzdry po rykoszecie i przy pomocy golkiper gości piłka leci na poprzeczkę bramki.

47
    Bardzo blisko zdobycia bramki Drutex-Bytovia! Po długim podaniu Wilczyńskiego piłkę przejmuje Surdykowski i strzela minimalnie obok bramki Majeckiego.

46

Ostatnie minut ze wskazaniem na Drutex-Bytovię, w przeciwieństwie do pierwszych 20 minut to ona była bliżej zdobycia bramki otwierającej wynik spotkania.