Górnik Ł. – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Miedź 2:3 (koniec) | GKS T. – GKS K. 1:0 (koniec)
Bytovia – Stal M. 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Raków 1:2 (koniec)
Olimpia Grudziądz
1:2 (1:0)
Raków Częstochowa
Sobota 28.10.2017, 18:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga • 15. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (19:56:44)

Częstochowianie wywożą z Grudziądza cenne trzy punkty. O wszystkim zadecydował pierwszy kwadrans po przerwie, gdzie Raków zdobył dwa gole. Potem dobrze ustawił się w defensywie i nie pozwolił na zbyt wiele rywalom.

90+4

85
    Zmiana w drużynie Rakowie: z boiska schodzi Krystian Wójcik, na boisku pojawia się Daniel Boateng.

78
    Zmiana w drużynie Olimpii: z boiska schodzi Hubert Adamczyk, na boisku pojawia się Krystian Popiela.

75
    Kwadrans pozostał gospodarzom by doprowadzić do wyrównania, ale brakuje im okazji bramkowych. Dobrze ustawiona jest defensywa Rakowa.

73
    Zmiana w Rakowie: z boiska schodzi Hubert Tomalski, na boisku pojawia się Adam Mesjarz.

70
    Zmiana w Rakowie Częstochowa: z boiska schodzi Adam Czerkas, na boisku pojawia się Agwan Papikjan.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Łabojko (Raków).

61
    Zmiana w Olimpii: z boiska schodzi Wołodymyr Kowal, na boisku pojawia się Eusebio Bancessi.

60
    Dobrze w pierwszym kwadransie gry zaprezentowali się przyjezdni i zdołali doprowadzić do wyrównania a po chwili wyjść na prowadzenie. Trudne zadanie przed miejscowymi by odwrócić losy spotkania.
    55. Piotr MALINOWSKI - 1:2

55
    Gol dla Rakowa!
    Strzelcem bramki PIOTR MALINOWSKI.

55
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Konrad Handzlik, na boisku pojawia się Adrian Klimczak.

50
    Strzelcem bramki ADAM CZERKAS.

46

Do przerwy na minimalnym prowadzeniu znajdują się miejscowi. Mają nieco więcej z gry i wydaje się, że wynik do przerwy jest zasłużony. Goście pokazali jednak, że potrafią zagrozić bramce rywali i z pewnością będą chcieli to uczynić też po przerwie.