Legionovia – Jastrzębie 0:2 (koniec) | Garbarnia – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Siarka T. – ŁKS 0:1 (koniec)
Rozwój – Znicz 0:1 (koniec) | Gwardia K. – Błękitni 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – GKS Bełchatów 5:2 (koniec)
ROW Rybnik – Stal S. W. 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Gryf 2:2 (koniec)
Wisła Puławy
5:2 (1:2)
GKS Bełchatów
Sobota 28.10.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga • 15. kolejka

Mecz w Puławach ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2 dla Wisły. Po zdecydowanie lepszej połowie wykonaniu gości to Wisła potrafiła się przełamać i w kolejnej odsłonie zdobyć kolejne 4 bramki, które przesądziły o zwycięstwie nad rywalem. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live! (17:52:05)

90+3

90+1
    Aut dla Wisły. Na trybunach kibice gospodarzy już cieszą się z 3 punktów.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

89
    Na spalonym Giel. Jak na razie GKS nic nie gra.

88
    Ukarany kartką Thiakane. Leży na murawie Sulkowski. Na szczęście to nic groźnego. Gramy dalej!

86
    Jeszcze zmiana w drużynie gości. Szubertowski zmienia Wojowskiego.

86
    Zulciak schodzi z boiska. Grać będzie Żelisko.

83
    Gol dla Wisły Puławy!
    Niesamowita druga połowa meczu w Puławach! ARKADIUSZ MAKSYMIUK wykorzystał dośrodkowanie po rzucie rożnym i wpakował piłkę do siatki. GKS był bez szans!

83
    Sedlewski wywalczył róg.

82
    Jeszcze jedna karta tym razem – Sedlewski.

80
    Rozpoczynamy ostatnie minimum 10 minut drugiej połowy. Trener gości przy linii bocznej zagrzewa zawodników do walki.

79
    Niepotrzebny teraz faul w wykonaniu Żemły. Zawodnik Wisły zobaczył żółty kartonik.

78
    Popiołek zmienia Szymankiewicza.

76
    Szykuje się jeszcze jedna zmiana w Wiśle.

75
    Zdobywca pierwszego gola dla GKS-u Flaszka schodzi z boiska. Brać będzie za niego Bartosiak.

73
    GKS w ataku. Wisłą jak na razie pewnie broni wyniku.

71
    Faulowany Zulciak. Od wolnego Wisła Puławy.

69
    Schodzi Hirsz. Grać będzie teraz Litwiniuk. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Hirsza.

Bartosz Biernacki

Gole: 43. Hirsz, 50. Zulciak, 60. Hirsz, 61. Zulciak, 83. Maksymiuk – 28. Janasik, 34. Flaszka

Kartki:   32. Maksymiuk (PUL), 54. Pożak (PUL), 79. Żemło (PUL), 82. Sedlewski (PUL) – 88. Thiakane (BCH)