Znicz – MKS Kluczbork 1:1 (koniec) | Gwardia K. – ŁKS 0:1 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 1:2 (koniec)
Olimpia E. – ROW Rybnik 6:3 (koniec)
Gwardia Koszalin
0:1 (0:0)
ŁKS Łódź
Niedziela 26.11.2017, 13:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 2. Liga • 19. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (15:10:32)

Niesamowicie męczył się dzisiaj faworyzowany ŁKS, ale ostatecznie udało mu się wyszarpać zwycięstwo 1:0! Pomimo przewagi w drugiej części ewidentnie brakowało im pomysłu na zagrożenie bramce przeciwników. W końcu niemoc przełamał wprowadzony Jewhen Radionow, który na piętnaście minut przed końcem wpakował piłkę do siatki i rozstrzygnął wynik meczu. Gwardia dzielnie walczyła i miała sporo okazji bramkowych szczególnie w pierwszej części. Nie potrafiła ich jednak wykorzystać przez co kończy to starcie z zerowym dorobkiem punktowym.

90+4

90
    Sędzia dorzuca cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

82
    U przyjezdnych za Guzika pojawia się Pyrdoł. Natomiast u gospodarzy kilkanaście minut gry dostają Przyborowski i Majtyka.

78
    Ależ dużo szczęścia mieli teraz przyjezdni! Szybka akcja kończy się mierzonym, płaskim strzałem na bramkę! Futbolówka zatrzymuje się tylko na słupku!

77
    Trzecie przemeblowanie w drużynie z Łodzi. Wolne miejsce na murawie dla Gamrota pozostawia Kocot.

75
    Gol dla ŁKS-u!

Łodzianie nareszcie przełamują obronę rywali! Bardzo dokładne, mierzone dośrodkowanie w kierunku JEWHENA RADIONOWA posłał Widejko! Rezerwowy przyjezdnych tylko przyłożył nogę do piłki i bez większych problemów problemów wpakował ją do siatki! 0:1!

74
    Piękne uderzenie pod poprzeczkę tuż nad murem! Idealnie przeczytał to Kołba, który popisał się efektowną paradą!

73
    Radionow popełnił faul trzy metry przed własnym polem karnym i miejscowi będą mieli świetną okazję do wyjścia na prowadzenie.

72
    Pierwsza zmiana u gospodarzy. Swój występ kończy Brzeziński, a szansę otrzymuje Januszkiewicz.