Detroit – Ottawa | 2:1 (po dogrywce) | | | NY Rangers – Chicago | 2:5 (koniec) |
Niżny Nowogród – Bars | 3:7 (koniec) | | | Soczi – Czerepowiec | 4:1 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Saławat | 3:2 (koniec) |
Din. Ryga – Niżniekamsk | 2:1 (koniec) |
Dania – Białoruś | 3:2 (4:2 po rz. karnych) | | | Szwecja – USA | 4:2 (koniec) |
koniec po rz. karnych (4:2)
Dania
3:2
(2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Białoruś
64:07
|
Kara dla Białoruś (Vladislav Jerjomenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
49:52
|
Kara dla Białoruś (Sergej Pisčuk – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
47:51
|
Kara dla Dania (Rasmus Heine – 2 min.).
|
|
47:04
|
Kara dla Dania (Daniel Nielsen – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
30:45
|
Kara dla Białoruś (Dmitrij Derjabin – 5 min., rzucenie na bandę + Kara meczu, rzucenie na bandę).
|
|
29:56
|
Kara dla Dania (Jakob Jessen – 2 min., trzymanie).
|
|
26:40
|
Kara dla Dania (Malte Setkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
24:14
|
Kara dla Białoruś (Igor Martynov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
17:41
|
Kara dla Białoruś (Alexandr Lukaševič – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
00:04
|
Kara dla Dania (Joachim Blichfeld – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
11. Nielsen (Blichfeld, Röndbjerg), 13. Röndbjerg (Blichfeld, Schmidt-Svejstrup) – 49. Suško (Jerjomenko), 50. Litvinov (Bovbel, Suško)
Sędziowie: Ansons, Garon – Hancock, Yletyinen
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Magnus Molge (DEN)
0:1 Ivan Drozdov (BLR)
2. stan:
1:1 Andreas Grundtvig (DEN)
1:1 Jegor Šarangovič (BLR)
3. stan:
2:1 Lucas Andersen (DEN)
2:2 Vladislav Michalčuk (BLR)
4. stan:
3:2 Jacob Schmidt-Svejstrup (DEN)
3:2 Igor Martynov (BLR)
5. stan:
4:2 Jonas Röndbjerg (DEN)
Dania:
Krog (Sögaard) – O. Larsen, Jessen, Mogensen, Heine, Setkov, Mortensen – Röndbjerg, Blichfeld (A), Nielsen (A) – Mathiasen-Wejse (C), Grundtvig, Schultz – Schmidt-Svejstrup, Ahlberg, Madsen – Andersen, Molge, Gath.
Zmiany:
Trener:
Białoruś: Griščenko (13. Rodik) – Derjabin, Jerjomenko, Sokolovskij, Burovcev, Gostev, Martyňuk, Gabrus – Bovbel, Šarangovič (A), Suško (C) – Martynov, Pisčuk, Drozdov – Litvinov (A), Michalčuk, Anisimov – Lukaševič, Astaševič, Grinkevič – Rjadčenko.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Białoruś: Griščenko (13. Rodik) – Derjabin, Jerjomenko, Sokolovskij, Burovcev, Gostev, Martyňuk, Gabrus – Bovbel, Šarangovič (A), Suško (C) – Martynov, Pisčuk, Drozdov – Litvinov (A), Michalčuk, Anisimov – Lukaševič, Astaševič, Grinkevič – Rjadčenko.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ansons, Garon – Hancock, Yletyinen
Widownia: