ŁKS – Chemik 2:3 (koniec) | KSZO – PTPS 0:3 (koniec)
25 25 23 21 11
Grupa Azoty Chemik Police
3
20 18 25 25 15
Niedziela 07.01.2018, 14:50 • Hala "Atlas Arena", Łódź • Tauron Liga • 12. kolejka

0:0
    Bardzo ciekawe widowisko zaserwowały nam dzisiaj ekipy ŁKS-u i Chemika. Gospodynie prowadziły w setach już 2:0, ale policzanki przebudziły się po 10-minutowej przerwie i wygrały trzy kolejne partie! Nie obyło się bez kilku kontrowersyjnych decyzji – warto jednak zaznaczyć, że były one obustronne. W polickim zespole dobrą zmianę dały Strashimira Simeonova oraz Malwina Smarzek, które dołożyły swoją cegiełkę do końcowego zwycięstwa. Mistrzynie Polski przystąpią zatem w dobrych nastrojach do środowego spotkania z Dynamem Kazań.

Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do regularnego odwiedzania naszego portalu.
    (17:17:18)

11:15

11:15
    Buša mocno zaatakowała na lewej stronie i obiła blok! Koniec zawodów w Łodzi! Chemik odwrócił losy meczu i wygrywa 3:2!

11:14
    Sędziowie orzekli, że atak Bidias przeszedł przez antenkę! Piłki meczowe dla Chemika!

11:13
    Brazylijka sprytnie splasowała po prostej.

10:13
    Bidias atakuje po antence na lewej stronie! Kolejny czas dla ŁKS-u.

10:12
    Udany pipe w wykonaniu Smarzek.

10:11
    McClendon zmieściła się w boisku, atakując z lewej flanki po ciasnym skosie.

9:11
    Strasz nie poradziła sobie z zagrywką Mędrzyk! Rośnie prowadzenie Polic!

9:10
    Mühlsteinová popełnia błąd podwójnego odbicia w trudnej sytuacji! Szybko reaguje łódzki trener i prosi o time-out!

9:9
    Kowalińska zatrzymana blokiem przez parę Buša-Simeonova!

9:8
    Mędrzyk popisała się mocnym atakiem w wolne pole.

9:7
    Szczęśliwie, ale kończy Kwiatkowska ze środka.

8:7
    Ładna krótka w wykonaniu duetu Bełcik-Simeonova.

8:6
    McClendon mocno uderza z lewego skrzydła po skosie! Nie obroniły tego policzanki! Zmiana stron.

7:6
    Simeonova w pojedynkę zatrzymała Efimienko-Młotkowską na środku siatki!

7:5
    Plas w wykonaniu Smarzek wpada w boisko, chociaż z pewnością mogły go obronić siatkarki ŁKS-u.